Bayanların Dolapların Bulunması Gereken Ayakkabılar

0
1.199
Okuma

bayan-ayakkabilariÖzel bir günde veya katılacağınız bir gece davetinde elbisenizle birlikte orada bulunanların dikkatini çekecek bir başka aksesuar ayakkabınızdır. Ayakkabı tercihini yanlış yapan kadınlar, gece bittiğinde büyük bir rahatsızlık ve ağrı ile evlerine dönmektedir. Ayakkabı seçiminde önemli olan dış görünüş değil, ayakkabının kişiye sağladığı konfordur.

Bu yazımızda sizlere, dolabınızda olması gereken en önemli ayakkabı çeşitlerini detaylı bir şekilde anlatacağız. Bu sayede doğru ayakkabı seçimini ve bu ayakkabılar ile birlikte giyebileceğiniz elbiseler hakkında fikir edinebilirsiniz.

  • Siyah Topuklu Ayakkabı

Siyah topuklu ayakkabı, her bayanın dolabında olması gereken, özel davetlerin ve gecelerin vazgeçilmez ayakkabısıdır. Nikah veya şık bir davette hayat kurtarıcı olarak görülen siyah topuklu ayakkabı, başarılı kombinler sayesinde etek, pantolon ve elbiseler ile de giyilebilir.

  • Babet

Son yıllarda modası oldukça artan bir başka ayakkabı çeşidi ise babettir. Özellikle bayanlar tarafından sıcak günlerde tercih edilen bu ayakkabı çeşidi oldukça rahattır. Fiyat olarak da diğer ayakkabılara nazaran daha uygun olan babetler, dolapta ki elbiselere uygun olarak birkaç renkte alınarak pantolon ve elbiselerin altına giyilebilir.

  • Deri Çizme

Hemen hemen her gece elbisesinin ve pantolonun altına giyilebilen bir başka ayakkabı çeşidi ise deri çizmelerdir. Bir bayanın ayakkabı dolabında mutlaka bulunması gereken deri çizmeler, başarılı kombinler sayesinde giyilen elbiseyi tamamlayıcı nitelikte olabilir. Tayt, etek, elbise ve pantolon ile giyilebilecek deri çizmeler, size diğer ayakkabı çeşitlerinden farklı bir hava katabilir.

  • Gece ayakkabısı

Özel günlerde, gece davetlerinde ve düğün günlerinde elbiselerin altına giyeceğiniz olmazsa olmaz ayakkabılardan biri de gece ayakkabılarıdır. Şık kombinler ile uyum sağlayan gece ayakkabıları özel günlerde giyeceğiniz elbiseleri tamamlayan en şık aksesuarınız olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here