Kış Makyajı Nasıl Yapılır İşte Öneriler

Kış Makyajı Nasıl Yapılır İşte Öneriler

Güzelliğimize güzellik katan olmasa olmazımız makyajlar hayatımızın her anında kullandığımız makyajlar mevsimlerin değişmesiyle ve her yıllın kendine özel olan renk ve makyaj modelleriyle modayı yakın da takip eden bayanlara bu yılda farklı tarzlar farklı renkler vardır. Hem doğal bir makyaj hem de bu yıllın trend renkleriyle makyaj kullanmak gerek. Doğal görünümü de tabi ki elden bırakmamak gerek bildiğiniz gibi kış ayına girmiş bulunmaktayız…

Değerli hanımlar sizin için bu yılın yani 2021 yılının makyaj trendlerini araştırdık.

2021 Kış Makyajı İçin Tavsiyeler

Yüzünüze fondöten uygulayın olmasa olmazı olan fondöten cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuştur. Yüzünüzdeki kusurları saklar. Fondöten makyajın en önemli unsurudur doğal bir makyaj için fondöteni doğru uygulayın.

Allık seçiminiz şeftali tonları, pembe tonları tercih edin bu renkler genel itibariyle 2021 yılının her mevsiminde tercih edebileceğiniz tonlar arasında ve doğal görünüm sağlayacak nadir renkler diyebileceğimiz tonlar olarak kullanımı devam ediyor.

Dudaklarınız için ıslak görünüm sağlayacak rujlar tercih edin renk tercih tercihiniz ise kırmızı ve kırmızının tonları, pembe renk ve pembenin tonları doğal dudaklara sahip olmak istiyorsanız açık renkleri kullanın.

Göz makyajı siyah gene oldukça kullanışlı olmaya devam ediyor bu yıl moda olan toprak tonları göz makyajınızda uygulayabilirsiniz. Far seçiminiz krem it, turuncu, mavi ve yeşil tonlarla gözlerinizi ön plana çıkartmak isteyenler için. Tercih edilen bir makyajdır. Makyaj kullanımda iddialı dudak makyajı uygulayacaksanız gözleriniz daha doğal gösterecek bir uygulama seçin. Eğer ideal göz makyajı yapacaksanız dudaklarınızı daha doğal görümüne bürünmesine dikkat edin.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)