Skinny Jeanler Tarihe Karışıyor

0
1.223
Okuma
Kadınlar giysi seçiminde her zaman tercihlerini rahat elbiselerden yana kullanmışlardır. Yıllardır en çok satan jeanler arasında olan Skinny Jeanler, kadınların..

Kadınlar giysi seçiminde her zaman tercihlerini rahat elbiselerden yana kullanmışlardır. Yıllardır en çok satan jeanler arasında olan Skinny Jeanler, kadınların rahat elbise trendlerini seçmesinden dolayı geçmiş yıllara göre oldukça az sayıda satılıyor.

Hemen hemen her ayakkabı, çanta vb. aksesuarlarla uyum sağlayan Skinny Jeanler yavaş yavaş tarihe karışıyor.

Yapılan araştırmalara ve moda otoritelerinin görüşlerine göre kadınların sıklıkla tercih ettiği skinny jeanlerin modası geçmek üzere. Yeni çıkartılan ve skinny jeanlerden daha rahat olmalarıyla bilinen boyfriend jeanler kadınlar tarafından daha sık tercih edilir oldu. Boyfriend jeanlerin, diğer jeanlere göre tercih edilmesinin en büyük sebebi rahatlık. Hemen hemen her beden için ayrı tasarımları bulunan boyfriend jeanler, skinny jeanlerde olduğu gibi bir çok renkte ki aksesuarla da uyum sağlıyor.

Jeanler dışında bayanların tercih ettiği bir başka pantolon modeli ise rahat anne pantolonları ile tek parça denimlerdir. Ülkemizde ki moda yazarları tarafından da yavaş yavaş konuşulan denim on denim modelleri önümüzde ki yılın modası olacak gibi. Rahat bir kot pantolon üzerine giyilecek olan denim yelekler ve kot gömlekler ile bayanlar yeni sezon için muhteşem kombinler ayarlayabilir. Yeni sezonda sıkça karşımıza çıkacak olan bu trendler moda otoriteleri tarafından yeni favoriler arasında gösteriliyor.

Skinny jeanler her ne kadar çok tercih ediliyorsa da, kendisinden daha rahat trendlerin ortaya çıkması skinny jeanleri tarihe gömecek gibi gözüküyor.

Denim on denim trendine uygun olarak alacağınız giysilerin ve bunlarla birlikte kombin edeceğiniz boyfriend jeanlerin rahatlığına vardıktan sonra skinny jeanlere geri dönüşünüz pek mümkün olacak gibi görünmüyor. Özellikle her mevsim için farklı tarzları bulunan denim on denim trendinde, yazın denim şortlarla kışın ise denim yeleklerle mevsime uygun kombinleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here