Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri

Birbirinden farklı birçok marka tarafından tasarlanan tesettür elbise modelleri bu yıl da hanımların vazgeçilmezleri arasında. Tek parça olmasından dolayı kombinlemek ve aksesuarlarla tamamlamak oldukça kolay olduğundan tesettür elbiseler, kapalı hanımlar tarafından oldukça sık tercih ediliyor.

Tesettür elbise modellerinde çeşitlilik ve farklı tarzlar hanımların hayal gücüyle sınırlı. Farklı kumaş tipleriyle, farklı renk ve desenlerle oluşturulmuş; değişik aksesuarlarla süslenen tesettür elbiseler hem pratik olmayı sağlıyor hem de tek parça kıyafetle oldukça şık ve canlı kombinler oluşturmayı kolaylaştırıyor.

2016-tesettur-modasi-1

Tesettür elbiseler günlük kullanıma uygun olarak tasarlandığı gibi, özel gün ve gecelerde giyilmek üzere hazırlanan kreasyonlar da bulmak mümkün. Özellikle sarı, fıstık yeşili, açık mavi, pudra, ekru gibi renklerle tasarlanmış ince kumaşlı tesettür elbiseler bu yazın elbise modasını belirliyor. Düz renkli elbiselerin yanı sıra dikey çizgilerle ya da yoğun çiçek baskılarıyla oluşturulmuş desenler de tesettür elbiselerin vazgeçilmez olmasını sağlıyor. Bu desenler özellikle günlük kullanımda daha genç ve hareketli bir görünüm sağlıyor.

2016-tesettur-modasi-2

Çeşitli fermuar, cep ve düğme detaylarıyla zenginleştirilmiş tesettür elbiseleri hem günlük olarak hem de özel anlarda doğru kombinlerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı kumaşların boydan bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş tesettür elbiseler de bu sezonun en çok tercih edilecek modelleri arasında. Doğru ayakkabı, çanta ve kemerlerle kombinlenen tesettür elbiseler her türlü platformda şıklığınızı göstermenizi sağlayacak.

Çeşitli dantel detayların işlendiği lacivert, saks mavi, siyah ya da kahverengi tonlarındaki tesettür elbiselerle özel gün ve gecelerin en şık hanımı siz olabilirsiniz. Özellikle kol ve yaka detayları, tesettür elbiselerde şıklığı belirleyen önemli unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)