Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

0
1.359
Okuma

Ayakkabılar ve çantalar şıklığımıza konulan en son nokta gibidir. Ne kadar şık bir elbise giyerseniz giyin eğer çantanız ve ayakkabınız şık değilse bir şeyler eksik kalacaktır. Tabiki takıları da unutmamak gerek. Çok sade bir elbise seçtiyseniz bu ayrıntıları düşünmeniz gerekiyor. Ayakkabıların ayrı bir önemi vardır. Ayakkabılar hem şık hem de sağlıklı olmak zorundadır. Ne kadar şık olsa da ayağımızı rahatsız eden bir ayakkabının çok da önemi yoktur. Peki hem şık hem de rahat ayakkabıları nasıl anlarız? Hangi ayakkabıları tercih etmeliyiz? Bu sorulara biraz değinelim.

Topuklu ayakkabılar arasında en çok tercih edilen modeller platformlu ayakkabı modelleridir. Platformlu ayakkabılar bize şıklık sunuyor adeta. Her renk ve her modelde platformlu ayakkabı bulmak mümkün. Önceden birkaç renkten ibaretti. Şimdi çok ara renklerde de platformlu ayakkabı bulabiliyoruz. Evimizde mutlaka bir siyah platformlu ayakkabı bulundurmak gerekir. Hangi renk kıyafet giyerseniz giyin siyah platformlu ayakkabı uyum sağlayacaktır. Özel günler için simli platformlu ayakkabılar tercih edilebilir. Simleri ışıl ışıl parlar ve size şıklık sunar.

Eğer ben platformlu ayakkabıyla yürümekte zorlanıyorum diyorsanız size en uygun ayakkabılar dolgu topuk ayakkabılar olacaktır. Hem şıklığı yakalayacaksınız hem de daha rahat yürüyeceksiniz. Dolgu topuk ayakkabılarda ayağınızı burkma olasılığınız çok az. Çok uzun bir bayan değilseniz ve topuklu ayakkabıdan vazgeçmiyorsanız dolgu topuk ayakkabı modeli tam size göre. Yazın topuklu sandaletler tercihiniz olabilir. Mevsime uygun ve modern görünümüyle size iyi hissettirecektir. Şıklığı ayakkabılarınızda bulabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here