2021 Fiskos Masa Örtüsü Modelleri

0
335
Okuma

Evlerinde eski nostaljiyi yaşatmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif olabilecek fiskos masası örtüsü modelleri ile ortamlarınızda şık bir konsept yaratabilirsiniz. Masa üzerlerinin daha hareketli ve hoş görünmesini sağlayan fiskos masa örtüleri bayanların hala vazgeçemedikleri el işlemeleri arasında yer almaktadır.

Masanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösteren fiskos örgüleri sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Geçmişin izlerini sürdürmek adına yapacağınız fiskos el işlemeleri ile masa üzerlerinin boş görüntülerini fiskos örtüler ile tamamlayarak ortama canlılık kazandırabilirsiniz. Fiskos masa örtüsü farklı renk tonlamaları seçilerek masa örtüsünün bir nebze daha şık ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz.

Fiskos Masa Örtüsü

Ev hanımların el işleri içerisine dâhil etmiş olduğu fiskos masa örtüleri dantel ağırlıklı olarak farklı motiflerin yer aldığı bir örgü türleri arasındadır. Tığ ile örülerek hazırlanan fiskos örtülerden çiçek, papatya, zürafa gibi farklı çeşitler çıkarmak mümkündür. Mobilya dekorasyon içerisinde de ayrı bir önemi bulunan fiskos modellerinin yeni 2021 orijinal görüntüleri ile bayanlarında ilgisini çekmeyi başarıyor.

Hiç eskimeden günümüzde hala albenisini sürdüren fiskos örtülerinin farklı motifleri masaların daha hoş gözükmesini sağlayacaktır. Fiskos örtüleri olmayan bir masa ile olan bir masayı kıyaslar isek bayanların çoğu fiskos örtülerini seçeceği aşikârdır. Bu nedenle sizlerde 2021’in en yeni halini almış olan fiskos modellerini tığ yardımı ile basit örnekler üzerinden dantel ağırlıklı fiskoslarınızı örerek ortamlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Basit örnekler üzerinden gidecek olan her bayan bir kaç adım teknikleri ile çok kısa bir süre içerisinde farklı fiskos modellerini ortaya çıkarabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here