Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri

0
587
Okuma

Bu bahar sizler için hazırlanmış olan büyük beden tesettür tunik modelleri 2018 yüzünüzü güldürecek cinsten. Zira her renkte, doku ve kesimde tunik modeli ile karşılaşabilirsiniz yeni sezonda. Eğer fiziğiniz müsaitse hafif bele oturan ve bel kupunuzla uyumlu hafif kadeh kesimli tek renk tunik modelleri, taytlar ya da dökümlü, efil efil kumaşlara sahip olan pantolonlarınızla son derece uyumlu olacaktır.

Piliseli Tunik Modelleri Daha da Havalı

Yine üstte dar kalıplarla başlayarak aşağı doğru piliselerle genişleyerek dökümlerle inen tunik modelleri ise zengin bir ifadeye bürünmeniz için başarılı seçimlerden olabilir. Şayet kullandığınız tunik modelinde asil bir hareketlilik arıyorsanız, ince çizgili ve erkek yaka tunik modellerine yönelebilirsiniz. Bu konuda siyah – beyaz monokrom renkler sizi çok daha elegan gösterir.

Ve elbette büyük beden tesettür tunik modelleri 2018 konusunda baharla oldukça paralel olacak olan yeşil ve kahve tonlarından yararlanmanızı öneririz bu dönem. Diğer yandan sene trendi lacivert olduğu için bu mesafeli, ciddi ve elegan rengi de tuniklerinizde kullanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak teninizde kullandığınız gömlek modellerinin üzerine alabileceğiniz kumlu dokulardaki fakir yani truvakar kollu triko tarzındaki tunikleri de ‘hırkavari’ bir havada üzerinize atabilirsiniz. Bu görünüm kesinlikle şıklığınıza şıklık katacaktır.

Bebe Yakalı, Biyeli Tunik Modası

Bu sezonda da geçen senelerde olduğu gibi tuniklerde bebe yakalı ve yakası biyeli, düğmeli tunik modellerine rastlıyoruz. Ama bu tarz hareketli bir tunik modeli seçecekseniz şayet, düz renklerde ve sakin modellerden olmasını tavsiye ederiz. Aksi takdirde görünümünüzle bir kavram kargaşasına neden olabilirsiniz.

Verev çizgili geometrik görünümlere sahip tunik modelleri ise senenin hiti diyebiliriz. Kırmızı- gri-beyaz karmasında geometrik desen ya da ekoseli modellerden yararlanabilirsiniz bu anlamda. Yine abiye giyinmeniz gereken özel gecelerde tunik kullanacaksanız da inci detaylı, siyah – gold gibi şatafatlı renklerden oluşan brokar dokulu tunik modellerinden yararlanabilirsiniz.

Yakası işlemeli, ebruli renkte modeller, göğüs kısmı sloganlı ve yazılı olan gençlerin giyebileceği tunik modelleri de büyük beden tesettür tunik modelleri 2018 trendleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here