Büyük Beden Elbise Modelleri

0
98
Okuma

Hepimizin bildiği gibi büyük beden elbise modelleri bayanların istenmeyen kilolarını ve fazlalıklarını kapatmak konusunda en başarılı parçalardandır. Ama fazlalıklarımı kapatayım derken yeni trendleri de takip etmemek olmaz. O zaman gelin, hep birlikte 2018 büyük beden elbise modelleri konusunda yeni trendleri inceleyelim.

2018 Yılının bir başka trendi de volanlı yakalar ve volanlı kollar üzerine… Bildiğiniz gibi geçen yıllardan beridir volanların elbiselere kattığı hareketler kadınlar tarafından çok sevildi ve modacılar tarafından da bol bol kullanılıyor. Bu yaz sezonunda kolları volanlı elbiseleri, yakaları volan detaylı elbiseleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bu konuda yine pencere detayları da ön planda… Örneğin sırtı pencereli elbiseler ya da omuzları pencere dekolteli kıyafetlerde bu yaz sık sık karşılaşacağımız yeni trendler arasında. 2018 büyük beden elbise modelleri dendiğinde dantellerden söz etmeden olmaz. Zira danteller bu yaza yine damgasını vuracak. Çünkü elbiselerden mayo – bikini modellerine kadar her yerde dantel görebilirsiniz. Bu yüzden yakası, omuzları ya da kolları ve etek uçları dantelli elbiselerden mutlaka alarak gardırobunuza atmanızı öneririz.

Yine cepli, pamuklu casual günlük elbise modelleri de rahatlığı ve konforuyla ön planda olacak bu yıl. Öte yandan puantiyeli elbiselerde büyük bir retro yaparak geri dönüyor. Özellikle siyah üzerine beyaz puantiyeli elbise modelleri hem şıklığı, hem de sempatisiyle göz okşuyor. Eğer nostaljik esintileri seven biriyseniz kesinlikle yararlanabilirsiniz.

Floral efektler son birkaç senenin olmazsa olmazlarındandı ve bu yaz sezonunda da; viskon, poplin, coton, şifon kumaş dokuları üzerinde çiçek motifleri ahenkle dans ediyor olacak.

Büyük beden elbise modelleri : https://www.qkadin.com/buyuk-beden-elbise-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here