Yazlık Abiye Modelleri

0
235
Okuma

Yaz demek; her ne kadar mavi – parlayan göz yüzü, deniz, sahil, plaj ve tatil demekse bir o kadar da düğün, davet, parti gibi sosyal aktivite demektir. Zira bildiğiniz gibi yaz aylarında açık havada yapılacak olan beş yıldızlı otellerdeki havuz başı düğün ya da toplantılar, yaz mevsiminin olmazsa olmazlarındandır. Bu yüzden şık bayanlar her yaz yeni sezonu yeni çıkan abiye modellerini yakından takip eder. O halde gelin bu yeni sezonda neler trend hep birlikte bir bakalım…

Her şeyden önce renklerden bahsedecek olursak bu sezon; yeşil, mavi tonları, kırmızı, somon, leylak, ultraviyolet, siyah, beyaz, pudra tonlarının ön planda olduğunu görüyoruz. Neon – patlak flöresan renkleri de yılın büyük trendlerinden… Ama 2018 senesinin moda konusunda en önce çıkan renkleri metalik renkler olduğundan baştan aşağı metalik tonlardan oluşan sakin ve duru elbiselerden de  tercih edebilirsiniz elbette.

Parti, Kutlama ve Mezuniyet Abiyeleri

Ayrıca bu yaz beli kemerli elbiselerin çok trend olduğunu söyleyelim zira standart kıyafetlerde ve mayolarda dahi görkemli kemer detayları trend olacak. Öte yandan gecelerin ası siyah kıyafetlerde davetlerin olmazsa olmazlarından, mesafeli davetlerde daha seksi ve elegan görünmek için her zaman siyah kıyafetlerin gücünden yararlanabilirsiniz. Ama elbisenizin parlak dokularda, brokar ya da metalik tonlarda olmasına özen göstermelisiniz.

Yazlık Abiye Modellerihttps://www.qkadin.com/yazlik-abiye-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here