Yılın Trend Yazlık Çanta Modelleri

0
565
Okuma

Hemen her kadının ilgisini çeken çantalar, mevsime göre tercih edilmelidir. Yanınızda taşıdığınız eşyaların çok olması, ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin sayısı çanta boyutlarınız için oldukça önemlidir. Tüm bunlar göz önüne getirildiğinde çanta seçerken bazı detayları gözden geçirmek gerekmektedir.

Yazlık File Çanta 2018

Yaz mevsimi için en ideal çantalar file modeli çantalardır. Çoğunlukla salaş bir görüntü kazandıran bu çantaların üst deseni delikli görünmektedir. İçinde toparlayıcı bir astarın olması, çantanın derli toplu kalmasına yardımcı olmaktadır. File çantalar, koldan takılan içine tüm malzemelerinizi sığdırabileceğiniz çantalardır. Bu nedenle yaz mevsimi için oldukça idealdir.

Yazlık Mini Çanta 2018

Yaz akşamlarında, elbiselerinizin yanına alabileceğiniz mini çantalarınız hem üzerinize ağırlık yapmaz hem de şık görünmenize yardımcı olur. Yalnızca cep telefonu ve cüzdan sığabilecek bu çantaları boydan asmalı zincirler veyahut elde taşımalı askılarla tercih edebilirsiniz.

Yazlık mini çantalarınızı dilediğiniz her an rahatlıkla taşıyabilir, her renk ve desende elbisenize uydurabilirsiniz.

Çanta modelleri 2018 fiyatları

Yazlık Büzgülü, Poşet Çanta 2018

2018 yılının en sevilen, tercih edilen çanta modellerinden biri büzgülü çantalardır. Daha çok poşet çanta olarak bilinen bu model, üzerinden bir askı ile taşınabilmektedir. Ağız kısmının büzgülü olması kullanışını kolaylaştırmakta, görüntüsünün daha şık olmasına yardımcı olmaktadır.

Yazlık Püsküllü Çanta 2018

Yaz için hem spor hem de şık çanta hayaliniz varsa püsküllerle bunu elde edebilirsiniz. Büyük, küçük fark etmeksizin tüm çanta modellerinde kendini gösteren püsküller 2018 yılında da modasını korumaya devam ediyor. Ayakkabılarla bütünleştiğinde oldukça çık görünen bu çanta modeli, etek ve şortlar ile muhteşem bir görüntü elde ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here