Dekoratif Sticker Ayna Modelleri

Dekoratif Sticker Ayna Modelleri

Dekoratif sticker ayna modelleri, günümüzde oldukça  popülerdir. Vazgeçilmez bir trend haline geldi diyebiliriz. İç mekanlarda çoğunlukla kullanılmaya başlayan dekoratif sticker ayna modelleriyle, modern bir çizgi oluşturabilirsiniz.  Salonlarınızda, odalarınızda, antre ve banyoda duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Hatta ofislerinizde  bile farklı tasarım ve dizaynlarıyla, sizde yarattığı  pozitif enerjiyi hissedebilirsiniz.

Aynalar, artık ihtiyaçtan ötesi olma yolundaki  tasarımlarıyla göz dolduruyor. İç mekanlarda fark yaratmaktaki en önemli unsur aksesuarlardır. Dekoratif sticker aynalar, estetik tasarımlarla en güzel aksesuarlardan biridir. Bu aynalar, kolay temizlenme  ve  kırılmaz özelliğe sahiptir.

Çok farklı şekillerde dizayn edilmiş bu sticker aynalar, bulunduğu ortama ışık ve heyecan katıyor. Evinizin her odasında, zevkli ve eğlenceli bir  atmosfer yaratmanızı sağlıyor.

Duvarlarınızın havasını  değiştirecek bu şık ve özel tasarımlar  çok kolay monte edilebilmektedir.  2019 dekoratif sticker ayna modelleri, modern dekorasyona  sahip mekanlarda bir başka güzel duruyor.  Mekanlarınıza şıklık ve anlam katan dekoratif sticker aynalar, son zamanların en çok tercih edilen duvar aksesuarlarının başında gelmektedir. Oldukça da tercih edilmektedir.

Göz alıcı ve ekonomik uygulamalardan biri olan dekoratif sticker ayna modelleri, duvarlarınızda hem tarzınızı hem de farkınızı yansıtacaktır. Birbirinden farklı figürler,soyut imgeler,  ağaçlar,çiçekli motifler, ünlü resimler, renk renk şekiller, geometrik temalar  ya da siyah beyaz modellerle kendi zevk anlayışınızı yaratabilirsiniz. Yatak odasında, mutfakta, salonda çok farklı desen ve şıklıkta eğlenceli dekorlar oluşturabilirsiniz. Boş duvarlarınızı muhteşem dekoratif sticker ayna modelleriyle renk ve ihtişam kazandırabilirsiniz.

Özellikle tv ünitesi etrafına ya da kitaplıklara monte edeceğiniz sticker ayna modelleriyle estetiği ve zerafeti yakalayabilirsiniz. Uygulanması oldukça basit, istenildiğinde yüzeyden kolayca çıkarılabilirsiniz. Hafif ve daha parlak olan dekoratif sticker aynalar darbelere de dayanaklıdır. Avrupa”dan ithal malzemeyle üretilmiştir. Güvenli, kırılmaya karşı dirençli dekoratif  aynalar, cam aynalara oranla daha hafiftir. Evinizde  ahenk, ihtişam ve zerafet istiyorsanız, küçük dokunuşlarla dekoratif aynaların farkını ve modern çizginizi yakalayın. Ferah, hoş ve elit bir havanın keyfini yaşayın.

 

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)