Evinize Uygun Moda Avize Trendleri

Evinize Uygun Moda Avize Trendleri

2022 yılının ilk çeyreğinde çıkan bir çok avize modelleri ile evinizin ışığını ve ahengini değiştirmeye ne dersiniz?

Bir evin dekorasyonu için ışıklandırma çok önemlidir. Uygun ışıklandırma ile evin herhangi bir yerinde istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Bu ışıklandırmayı elde etmenizi sağlayan avizeler hem kendi tasarımlarıyla hem de sağladıkları ışıklandırmayla bulundukları yerin dekorasyonuna katkı sağlarlar. Bu nedenle bir evi dekore ederken özenle seçilmesi gereken detayların başında avizeler gelir. Ev dekorasyonu için harika avize modelleri vardır. Bu harika avize modelleri içinden sizin evinizin dekorasyonuna en uygun olanı seçmeli ve uygun yere yerleştirmelisiniz. Avize seçerken hem avizenin kendi tasarımını hem de ışıklandırma özelliklerini inceleyerek sizin evinizin dekorasyonu için en uygun avizeye karar vermeniz gerekir.

2022 avize modelleri

Ev dekorasyonu için harika avize modelleri, avizenin kullanılacağı yere göre çok büyük ya da küçük olabilir. Pek çok avizenin boyutu ışıklandırma gücüyle orantılıdır. Bazı avizeler çok yüksek, bazıları ise daha alçak tavanlı odalar içindir. Bununla beraber bazı avizeler bir ampul ile aydınlatma yaparken bazıları birden çok ampul ile çok daha fazla ışık verecek şekilde tasarlanmışlardır. Odanızın tavanı çok yüksekse büyük ve ihtişamlı bir avize modeli seçebilirsiniz. Odanızın dekorasyonuna uygun olarak avize, renkli veya parlak gibi çeşitli taşlardan oluşabilir. Eğer daha sade ve şık bir oda dekore ediyorsanız açık renklerde ve büyük avizeler kullanabilirsiniz. Odanızın tavanı çok yüksek değilse odanın tavanına çok yakın şekilde konumlandırılmaya elverişli daha küçük avizeleri tercih edebilirsiniz.

Ev dekorasyonu için harika avize modelleri arıyorsanız bu konuda hem çevrenizdeki mağazalardan hem de internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Mağazalara direkt giderek avizeleri inceleyebilir ya da mağazaların ürünlerini tanıtmak için oluşturdukları katalogları inceleyebilirsiniz. Bazı kataloglardaki ev dekorasyonu ürünleri bir bütün halinde, hazırlanmış ev dekorasyonları içinde tanıtılır. Bu tip katalogları incelemek evinizin dekorasyonunu için daha çok fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Ayrıca evinizin dekorasyonu için uygun gördüğünüz bir avizenin herhangi bir dekorasyon içindeki duruşunu görmek o avizenin oda dekorasyonunuza uygun olup olmadığına dair verdiğiniz kararı destekleyebilir veya fikir değiştirip daha doğru bir seçim yapmanızı sağlayabilir.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (5)
 • comment-avatar

  2018 yılında avize modelleri herhalde eski yıllardaki modelleri andırıyor. Koltuk takımı ve odanın rengini dikkate alarak avizeyi seçiyoruz ama bence yanlış yapıyoruz tamamen bağımsız bir avize seçmek daha güzel olur.

 • comment-avatar

  Evime henüz avize almadım bu sene almayı düşünüyorum çok fazla model var ancak buradaki 2018 modeller gerçekten şık ve uygun duruyor.Evimin koltuk takımına uygun bir model seçeceğim.

 • comment-avatar

  Moda günümüzde vazgeçemediğimiz trendlerden bir tanesi. Olmazsa olmazlarımız olan modayı takip etmek çok önemli. Moda sadece giyim olarak veya tekstil olarak algılamamamız gerekir. Moda dendiği zaman bir çok alanda geçerliliği vardır. Örneğin evimizin, bahçemizin çevre düzenleme konusunda çit sistemleri veya suni çim görünümlü çim çitleri unutmamamız gerekir. Bunun dışında panel çit konusunda modayıda takip etmemiz gerekir. Ayrıca mahçe mobilyaları, kamelya, koltuk ve mahçe sandalyeleride bunları takip etmektedir. Bu arada paylaşımlarınız çok güzel takipteyim.

 • comment-avatar

  Harika seçimler yeni yılın trendlerine en uygun avize modelleri olmuş emeğinize sağlık.

 • comment-avatar

  avize alırken dikkat etmeniz gereken bir önerim var; Avize kaplamasinin ve metal kaplamanin kesinlikle celik olmasina dikkat edin. Çelik olmazsa zamanla nem be rutubetden dolayi paslanma belirtileri gösterebilir. Buda ileride avizenin çirkin görünmesine neden olur.