Diesre Tunik Modelleri

Diesre Tunik Modelleri

Tunik gerek tesettür giyimde gerekse standart giyimde önemli bir parçadır. Günün kurtarıcısı olabilecek pek çok kombini tuniklerle yapabilirsiniz. Diesre’de çok sayıda markaya ait farklı tarzlarda tunikler bulabilirsiniz. Doğru kumaş ve kesimle tasarlanmış tuniklerle özel günleriniz için bile kombinler oluşturabilirsiniz. Diesre tunik modellerini dar paça pantolonlarla veya taytlarla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Diesre Düz Tunik Modelleri

Diesre’de desensiz, tek renk kumaşlardan tasarlanmış tunikler birbirinden farklı detaylarla hareketlendirilmiştir. Pembe, kırmızı, mavi, beyaz, turuncu, siyah, mor, lacivert gibi birçok renkte tunik alternatifi mevcut. Düz renkli tuniklerin bir kısmı pelerinlerle hareketlendirilmiş. Pelerinle çok şık görünen tunikleri özel günleriniz için de kullanabilirsiniz. Kollara fırfır detayı verilen, fermuar detayına yer verilen ya da fular eklenerek farklı bir hava katılmış çok sayıda modelde tuniği Diesre’de görebilmeniz mümkün.

Diesre Desenli Tunik Modelleri

Desenli tunik modellerinde dikkati önce nakış detaylar çekiyor. Nakış işlemelerin bu sezon çok moda olduğu biliniyor. Diesre tuniklerinde nakış işlemelere tuniğin etek ve göğüs kısmında rastlayabilirsiniz. Nakış işleme yanında ayrıca ön baskılar göze çarpıyor. Tuniklerin önüne ışıltılı yazı baskılarıyla tuniklere farklı bir hava katılmış. Desenli tuniklerde klasik kareli gömlek tipi modeller de yer alıyor. Gömlek tipi tuniklerin günlük kombinlerde kullanılması uygundur. Rahat kullanımlarının yanında kolayca kombin yapılabilir bir tarzda olması da bu modelleri dolabın kurtarıcı parçası haline getiriyor.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)