Düğmeli Bol Bayan Gömlek Modelleri

Düğmeli Bol Bayan Gömlek Modelleri

Gömlek, biz hanımların en sevdiği ve en çok tercih ettiği kıyafettir. Günlük hayatta, okula veya işe giderken, evde iken veya sporda hemen hemen her yerde rahatça kullanabildiğimiz bir üründür.  Bu senenin modası en trend olan gömlek çeşidi ise kuşkusuz düğmeli bol kesim bayan gömlekleridir. Zira hem oldukça şık hem de fazla rahat olan bu gömlekler gideceğiniz yere uygun çeşitleri ile moda olmaya devam ediyor. Böyle bir gömlek furyası devam ederken gömlek almamak, hele ki bol kesim olanını almamak olmaz dedik. Bu nedenle bugün siz sevgili hanımlara bu gömlek modellerini anlatacağım. Size en yakışan gömleği almaya sabırsızlanacağınızdan eminim. Gelin bir bakalım bu modellere.

Her çeşit pantolon ile kombin edebileceğiniz kolları ve ön kısmı düğmeli bol kesim klasik bir gömlek hem iş yerinde rahat olmanızı hem de spora sığınmadan gayet klasik bir kıyafet edinmenizi sağlar. Siyah olduğu gibi beyaz da oldukça kullanışlı olur.

Yakası zımbalı gömlekler tarz olduğu kadar oldukça şık bir görünüm de sağlar. Bu yakalar sade ve bol kesim gömlekte çok şık durmaktadır. Zımba detayı bej renk veya siyah renk ile de çok uyumlu olur. Her şeklide rahtça giyebilirsiniz.

Benim size naçizane tasfiyem dolabınızda mutlaka bir siyah bol kesim gömleğiniz osun. Çok şık ve oldukça iddialı bir görünüm size koşarak gelecektir.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)