Her Tarzın Trendi Şal Modelleri

0
1.995
Okuma

2015 yılında tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan şal modasının en trend renkleri ve desenlerini sizler için inceledik. 2015 Şal Modelleri son derece renkli ve kullanışlı olarak tasarlanmış. Bir çok rengin tercih edildiği şal modelleri arasında tek renk şallar da yine her zaman olduğu gibi yerini almış.

Tesettür giyim tasarımcıları, kış aylarının vazgeçilmez rengi olan siyah gibi koyu renkli elbiselerin üzerine 2015 Şal Modelleri için aynı tercihi kullanmamışlar. Çoklu renk seçeneğiyle yola çıkan tasarımcılar genellikle şal modellerinde bir kaç farklı rengi kullanarak yeni bir akım başlatmışlar. 2015 Şal Modelleri yine geleneksel motifleri barındıran ince çizgileri ile tesettürlü bayanların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

2015 Şal Modelleri için en çok tercih edilecek renkler olarak kırmızı, mavi, gri ya da kırmız ve mavi kombini, kahverengi ve mavi kombini ya da üç farklı rengin modeller ile yansıtılması sanırım bu yılın tesettür giyimine damga vuracak. Özellikle de genç kızlar tarafından techih edilecek şallar, 2015 yılında bol renk seçenekli, çift taraflı şalların simli püskülleri de şık bir tarz yaratacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here