Saçınıza Göre Allık Nasıl Seçersiniz

0
163
Okuma

En değerli giysimiz olan yüzümüz bütün dikkatleri üstünde taşıyan bizi biz yapandır. Bayanların olmasa olmazı olan makyaj doğru uygulandığından istediğiniz yaşta olmanızı sağlar yanış uygulama ise sizi olduğunuzdan çok yaşlı gösterebilir. Doğru makyaj kullanımı çok önemlidir. Makyaj malzemelerinden biri olan alık kullanımı çok önemlidir. Allık nasıl uygulanır hangi tene hangi allık, hangi saç rengine hangi allık rengi kullanılır. Bunları bilirsek doğru allık kullanılırız.

Şimdi doğru allık kullanımı hakkında size önerilerimiz olacaktır. ilk önce allık nasıl uygulanır onu öğrenelim.

Allık seçiminde seçiminiz toz allıklar olsun her cilt tipine uyar toz alık kullanımı da kolaydır. Krem allıklar hem kullanımı zor olmakla birlikle bütün cilt tiplerine uymaz yağlı ciltlere de zarar verir.

Sıra saç renginize göre allık seçerken dikkat edilecekler

Sarışın ve kumral bayanların allık seçimi doğru kullanım pembe tonlu allık kullanmaları gerekir. Pembe tonların içinde hafif ışıltı veren pembe tonları sarışın ve kumral bayanlara farklı ve iddialı bir hava verecektir.

Kahverengi saçlı veya koyu kumral tonlu saç rengine sahipseniz size önerimiz şeftali tonlarının bütün tonları size yakışacaktır. Doğru seçim sizin için şeftali ve şeftali tonlarıdır.

Siyah saçlı ve koyu kahverengi saçlı bayanlar için kırmızı koyu kırmızı ve ya mürdüm tonları alık kullanımı doğru kullanım olacaktır. Elmacık kemiklerinize doğru uygulama yaptığınızda yüzünüze ışıltı verecektir. Kolay gelsin hanımlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here