En Beğenilen Kısa Saç Modelleri

0
7.019
Okuma

Saçlarınızı kestirmeye mi karar verdiniz? Kısa saç sizi bambaşka bir görünüme sokabilir, Bu yılın en trendleri arasından kısa saç modelleri yer alıyor. Cesaretli olmalısınız bayanlar, belki size en çok yakışan model kısa saç modelidir. Birçok ünlünün özellikle tercih ettiği kısa saç modellerini sizler için araştırdık.

Saçlarınızı kısa saç modeline kestirmek istiyorsanız öncelikle yüzünüzün şeklini iyi bilmeniz gerekiyor. Kare tipi bir yüz şekline sahipseniz kısa saç şekli olarak çenenize kadar kesilmiş küt bir kesim size çok yakışacaktır. Çene hizasında olmasının nedeni de köşeli olan bölgeyi gizlemenize yardımcı olur. İster dalgalı ister düz şekilde kullanın.

Üstten Örgülü Kısa Saç Modelleri 2019 Resimleri.

2019 Moda Kısa Saç Stilleri

Her iki şekilde çok yakışacaktır. Yüzünüzün şekli kalp yüz şekli dediğimiz şekil ise; bu senenin en çok modası olan asimetrik bob saç tarzı tam sizlik. Saçlarınızın önlerine kahkül kesimi ile de yüzünüzün şeklini ortaya çıkarabilirsiniz.

Yuvarlak bir yüze sahipseniz dilediğiniz kısalıkta saçlarınızı kestirebilirsiniz bayanlar Kısa saça en uygun yüz şeklidir yuvarlak yüzlüler. Oval bir yüze sahipseniz boyun kısmınıza kadar kesilmiş saç modeli tam sizlik. Uzun yüzlü bayanlar için bu yıl en çok tercih edilen kısa saç modeli asimetrik küt saç kesimi.

Bir tarafı kısa diğer tarafı biraz daha uzun kesilmiş bu model bayanlar bu yıl favorileri olacak. 2019 de en cool görünümlü saç modeliniz ile etrafınızdakileri büyülemek istemez misiniz? Peki sizin tercihiniz hangisi kısa saç modeller arasında?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here