2022 Sezonu Moda Bikini Modelleri

0
49
Okuma

Her yaz sezonunda olduğu gibi bu yaz sezonu içinde bayanlar plaj çantalarını hazırlamadan önce elbette ki yeni trend 2022 moda bikini modelleri merak ediyordur. Eğer siz de bu konuda meraklanıyorsanız, hemen yeni senenin bikini trendlerine geçelim. Bildiğiniz gibi son yıllarda tüm kıyafetlerde kol detayları, yaka detayları ön planda ve buna bağlı olarak fır fır/ volan tarzı detaylar kıyafetlerde son hız yoluna devam ediyor. Bağlantılı olarak bu yılın bikini trendinde de bol bol fır fır ve volan detaylarına yer verilmiş. Buna bağlı olarak bikinilerin askılarında göğüs – yaka bölümlerinde fırfırlara ve kat kat volanlara bolca yer verilmiş bulunuyor. Hatta sadece volan parçalarından oluşan maksimum volanlı genişliklerde üst bikini parçaları bile var. Aynı detaylar bikini altlarında, kalça kenarlarında ve bikini uçlarında da var. Yine dantellerle çevrili bikinilere de sık sık rastlayabilirsiniz bu yaz.

Bikinilerde Nostaljik Etkiler

Yine son sezonlarda kıyafetlerde vintage ve retro tasarımlara yönelik nostaljik etkileri bol bol görüyorduk. 2022 moda bikini modelleri nde de bu esintiler var. Örneğin vintage puantiye efektleri, çizgi detayları, yüksek bel modası da bikinilerde çok fazla göze çarpan nostaljik trendlerden. Bunların yanı sıra bağcıklı detaylı bikinilerde göze çarpmıyor değil. Örneğin korse bağlama stilinde önden bağlanarak aynı zamanda iplerle ayarlanabilen bikini üstleri bu seneye damgasını vurur niteliklerde.

Bir diğer taraftan bu yaz floral etkileri de bikinilerde bol bol görebilmek mümkün. Örneğin çiçekli desenli bikini modelleri, düz bikinilerin yanında bol bol kendini gösteriyor. Floral çiçek desen denildiğinda akla ilk gelense sadece çiçek desenleri olmamalı.

Siyah Bikini Modelleri

Bikinilerde Aplike Ve Toka Detayları

Aplike modasının kıyafetlere, hatta yeni model gelinliklere geri dönüş yaptığını artık hepimiz biliyoruz. Ayakkabılarda da göze çarpan yaprak ya da çiçek aplike modası, bu yıl bikinilerde bile mevcut. Göğüslerde ya da alt bikini parçalarında yer alan aplike işlemeleri buna en güzel örneklerden.

Yine ipler, bağcıklar, volanlar ve dantellerin yanı sıra kocaman tokalı aksesuar detayları da 2022 moda bikini modellerinde göze çarpan detaylardan biri. Örneğin bikini üstlerinde göğüs ortasında bulunan kocaman metal ya da ahşap tokaları, bu yıl alt bikini parçalarının her iki yanında da görebilirsiniz. Bu sezona damga vuracak olan diğer bikini modelleriyse, bol geometrik pencere detayları ve sıra sıra ipli mayolar olacak haberiniz olsun diyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here