2022 Modası Kot Etek Modelleri

0
58
Okuma

Özellikle yaz aylarında genç ve yetişkin bayanlar tarafından çok fazla tercih edilecek olan etekler yeni sezonda kot olarak tercih edilecek. Her sene birbirinden güzel kot çeşitleri trendler arasında yer alır iken 2022 modası ise belli oldu. Bu yıl her alanda etekler ile boy gösterecek olan kadınlar genellikle kot etekleri tercih edecek iken gerek mini çeşitleri gerekse de uzun çeşitleri ile giyim mağazalarının vitrinlerinde sizlere sunulacak. Güzel görünümleri ile sizi her alanda en iyi şekilde temsil edecek olan kot etek modellerinin aynı zamanda uygun fiyatlara sahip olması da büyük avantaj olacak.

2022 Mini Kot Etek Modelleri

Hem günlük hayatta hem de özel gün ve gecelerde çok fazla tercih edilecek olan mini kot etek modelleri gerek spor ayakkabılar gerekse de topuklu ayakkabılar ile kombin edilebilecek. Gerek gömlekler ile gerekse de diğer kıyafetler ile rahat rahat kombin edebileceğiniz mini kotlar tek renk yerine daha renkli ve süslü olacak.

2022 mini kot etek modellerinin üzerinde yer alacak olan dantel işlemeleri büyük dikkat çekecek. Her alan için tercih edebileceğiniz dantel işlemelere sahip mini kot eteklerin 2022 yılında fiyatları 49 lira ile 199 lira arasında değişiklik gösterecek.

2022 Uzun Kot Etek Modelleri

Uzun kot etek modelleri özellikle genç ve yetişkin bayanların özel günlerde tercih edeceği kıyafetler arasında yer alacak. Mini kotlarda olduğu gibi dantel işlemelere sahip olacak uzun kot etekler ilgi odağı olacak. Günlük hayatta da rahat rahat kullanabileceğiniz uzun kot etek modellerinin üzerinde aynı zamanda çeşitli taşlar ile de yer alıyor.

2022 uzun kot etek modellerinin çeşit fazlalığından kaynaklı fiyatları mini eteklere oran ile daha düşük olacak. Bu güzel ve dikkat çekici eteklerin fiyatları 40 liradan başlayacak ve 150 liraya kadar çıkabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here