Aker Tesettür Elbise Modelleri

0
3.356
Okuma

Tesettür giyimin en çok konuşulan markalarından Aker, birbirinden şık elbise tasarımlarıyla yeni sezonun tesettür modasında söz sahibi olmaya devam ediyor. Siyah, mavi, pembe gibi klasik renklerin yanı sıra bej, ekru, mint yeşili gibi farklı renk seçenekleri de sunan Aker, 2015 tesettür elbise modasını belirleyeceğe benziyor.

Her yıl birbirinden iddialı tesettür elbise modelleri sunan Aker, bu yıl özellikle kolsuz elbiselerin altına gömlek kombiniyle, tesettür elbise modasına farklı bir bakış açısı getiriyor. Koyu renkli ve geniş desenli kolsuz elbiselerin altına açık renkli ve düz gömleklerle elbiseler çeşitlendirilebiliyor.

Aker, elbiselerde özellikle yaka detaylarına büyük önem veriyor. Düz renkli elbiselerin yaka bölgelerinde farklı renkler kullanılmasının yanı sıra sadece yakada bulunan desenlerle de elbiselerde sıra dışı bir görünüm ortaya çıkarıyor. Dantel yaka detayları ve boncuklarla güçlendirilmiş yakalar da Aker tesettür elbise modellerinde rastlanan ilginç detaylardan bazıları.

Aker elbise modellerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de kemer, düğme, fermuar gibi detayların oldukça sık kullanılıyor olması. Sade bir elbiseye yerleştiren birkaç küçük düğmeyle Aker, tesettür elbise modasında şıklığın çok da karmaşık olmayı gerektirmediğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bunun yanı sıra elbiselerin ön kısımlarına olduğu kadar arka kısımlarına da yerleştirilen farklı renklerde boydan boya fermuarlarla Aker tesettür elbiseler, benzer seçenekler arasından sıyrılmayı başarıyor. Bol ve dökümlü elbiselere yerleştirilen ince ve parlak kemerlerle de tabuları yıkan Aker, bu yılın tesettür elbise modasında en çok konuşulan markalardan biri olma özelliğini koruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here