Alvina Giyim Tesettür Elbise Modelleri

Alvina Giyim Tesettür Elbise Modelleri

Alvina tesettür giyim ürünleri alanında isim yapmış markalardan bir tanesidir. Tesettür giyimi tercih edenlerin de rahatlıkla alışveriş yapmasına odaklanan marka, koleksiyonuna birçok alternatif katmıştır. Çeşit çeşit ve rengarenk elbiseleriyle dikkat çeken Alvina, fiyat politikasında da başarılı bir markadır.

  • Alvina Desenli Tesettür Elbise Modelleri

Alvina, en renkli elbise modellerini görebileceğiniz bir tesettür giyim markası. Çiçek desenleri, çeşitli figürler ve şekillerin kullanıldığı tesettür elbiselerin etek boyu da kolları da uzun tasarlanmıştır. Desenler genellikle elbisenin genelinde kullanılmıştır ama bazı modellerde elbisenin sadece üst kısmında desene yer verilmiştir. Desenli elbiselerde ince kemerler dışında başka detaylara pek yer verilmemiştir.

  • Alvina Sade Tesettür Elbise Modelleri

Desensiz tasarlanan tesettür elbiselerde kol uçlarında ve göğüs altında ince dantellere yer verilmiş modeller, göğüs altından incecik kemer kullanılmış modeller, pileli eteği olan modeller görebilirsiniz. Sade elbiselerde dikkati omuzlardaki detaylar da çekiyor. Omuz fırfırları desensiz elbiselerin en şık detaylarından. Bazı desensiz tesettür elbiselerde göğüs kısmında taş süslemelere yer verilmiştir. Sade elbise modellerinde somon, mürdüm, su yeşili, siyah, mor, lacivert gibi renk seçenekleri bulunuyor.

  • Alvina Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Alvina, tesettür elbiselerde dantel kullanarak çok şık modeller ortaya çıkarmış. Beyaz, siyah, somon, pudra gibi renkleri olan dantel elbiselerde püskül ve işleme detaylarına yer verilmiş. Dantel elbiselerin detaylarında canlı renkler kullanılarak elbiseler daha sevimli hale getirilmiş.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)