Diesre Pardesü Modelleri 2017

0
305
Okuma

Kış aylarının vazgeçilmezi olan pardesülerde artık pek çok alternatif bulunuyor. Farklı tasarımlar ve kumaşlar sayesinde pardesüler artık yaz aylarında da kullanıma uygun hale geldi. Tesettür giyimi tercih eden bayanlar için geniş bir pardesü yelpazesi de Diesre’den geldi. Diesre’de ince kalın pek çok pardesü modeli görebilirsiniz.

Diesre Triko Pardesü Modelleri

Triko pardesüler tasarlanırken trikonun en ince hali kullanılmış. Bu haliyle triko pardesüleri bahar ve yaz aylarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Triko pardesülerde Diesre yırtmaç detayına özen göstermiş. Böylece daha hareketli, sıradanlıktan uzak bir model ortaya çıkmış. Düğmesiz olarak tasarlanan triko pardesülerde bağlanabilir kemere yer verilmiş ve böylece pardesü daha kullanışlı hale gelmiş.

Diesre Mevlâna Pardesü Modelleri

Mevlâna pardesüler göğüs hizasından itibaren bol görünmesiyle dikkat çekerler. Geniş pileleri ve bol etek kısımlarıyla çok rahat olmakla birlikte şık da görünürler. Diesre’de Mevlâna pardesü modellerinin pek çok rengini görebilirsiniz. Mevlâna pardesü modeline benzer cepli ve detaylı farklı pardesü modellerinden de tercih edebilirsiniz.

Diesre Trençkot Tarzı Pardesü Modelleri

Diesre’de çok şık pardesü modellerinden trençkot tipi olanları da görebilirsiniz. Trençkot tarzının uzun olarak tasarlanmasıyla ortaya çıkan pardesülerle uzun ceket havası da verilebilir. Trençkot tarzı pardesülerin mor, lacivert, siyah gibi renklerini Diesre’de bulabilirsiniz. Ayak bileğine kadar uzanan trençkot pardesüleri bahar aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here