Tozlu Giyim Salopet Tulum Modelleri 2017

0
1.364
Okuma

Birbirinden farklı kıyafet kategorilerini bünyesinde barındıran Tozlu Giyim’de moda dünyasının en sevimli parçalarından salopet tulumlar da yer alıyor. Kot kumaştan tasarlanıp üretilmiş klasik kalıplı tulum modellerine salopet tulum adı veriliyor. Salopet tulumlarda alternatif çok fazla değildir çünkü oturmuş bir tarz vardır. Salopet tulumların kısa ve uzun kesimli çeşitlerini görebilirsiniz.

  • Tozlu Giyim Uzun Salopet Tulum Modelleri

Bacak boyu uzun salopet tulumları yaz kış rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üstünüze kısa ya da uzun kollu birçok tişörtü giyebileceğiniz için salopetler mevsimlik kıyafetler değildir. Tozlu Giyim’de uzun boy salopet tulumlarda farklı renk seçenekleri görebilirsiniz. Açık mavi, lacivert ve orta ton kot kumaşlarının hepsi mevcuttur. Salopetler, düğmeler ve ceplerle hareketlendirilmiştir. Ön kısmı bele kadar düğmeli modelleri ya da önü cepli modelleri tercih edebilirsiniz. Tozlu Giyim salopet modelleri bel kısmı kemer kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tozlu Giyim Kısa Salopet Tulum Modelleri

Kısa salopet tulumlarda şortlu ve etekli olmak üzere iki alternatif vardır. Şortlu salopet önü düğmeler kullanılarak hareketlendirilmiştir. Şort kısmında kullanılan cepler, salopeti daha kullanışlı hale getirmiştir. Şortlu salopeti bahar ve yaz aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Etekli salopet de ise önde cep detayına yer verilmiştir. Kısa salopet modellerini kış aylarında da kullanmak için çorap ve çizme gibi ürünlerle kombinler yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here