Beyonce Güzellik Sırrını Açıkladı

Beyonce Güzellik Sırrını Açıkladı

Beyonce’nin kusursuz cildi ve asla sönmeyen ışıltısı her kadının hayalidir elbette. Peki, Beyonce bu güzelliğini neye borçlu biliyor musunuz? İşte sizler için Beyonce’nin güzellik sırları!

 Geçtiğimiz günlerde Beyonce güzelliğini, sahnedeki ışıltısının sırlarını açıkladı. Meğer Beyonce elmas tozu içeren bir bakım kürü ile güzelliğini koruyormuş. The Daily Mail’in sitesinden edindiğimiz bir habere göre Beyonce düzenli olarak bir vücut terapisi yaptırıyormuş. ‘Natura Bisse Diamond Dust Skin Perfect’ olarak adlandırılan bu vücut terapisi kusursuz bir cilde kavuşmanın en etkili yollarından. Bu manyetik vücut terapisinde, elmas tozu, lavanta ve son olarak eter yağları kullanılıyor. Terapistler eski çağlardaki doğal ürünleri günümüzdeki teknolojileri kullanarak uyguluyor. Beyonce’nin cildine parlak çamur ve elmas tozu manyetik cihazlar yardımıyla masaj yolu ile uygulanıyor. Bu terapide elmas tozu cildin doğal parlaklığını sağlarken, tahmin ettiğiniz üzere kalıcı bir etki de bırakıyor. Uzun süre elmas ışıltısını vücudunuzda hissedebilirsiniz.

Bunun yanı sıra terapi uygulanırken kullanılan masaj yöntemleri de vücudun stres ve gerilimini alırken, rahatlayıp gevşemenize olanak tanıyor. Öte yandan Beyonce’nin makyaj artisti Sir John, Beyonce’ nin makyaj sırları ile ilgili ipuçlarını da bizlerle paylaşıyor. Yaptığı açıklamalara göre Beyonce’nin favori ruj rengi açık ve doğal tonlar. Aslında sıcak tonların kadınlara daha çok yakıştığını vurgulayan makyaj artisti, Beyonce gibi ten rengi koyu olan kadınların dudaklarında açık tonlar kullanmasından yana. Ayrıca aldığımız duyumlara göre Beyonce fondöten kullanmayı sevmiyormuş. Bunun yerine makyaj öncesi cilt bakımından sonra parıltılı makyajı tercih ediyormuş.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)