Düğüne Giderken Unutmamanız Gereken Moda İpuçları

0
358
Okuma

Bildiğiniz gibi düğün sezonu başladı. Teyze  kızının, üniversitede aynı sınıfta okuduğun arkadaşlarının, kardeşinin, biz hiç evlenmeyeceğiz diye sözleştiğin çocukluk arkadaşlarının düğünleri yaklaşıyor. Hepinizin tamam gidelim de bunun kıyafeti, takısı var. Ayakkabıya değinmiyorum bile. Herkes sizlere düğünde neler giymeniz konusunda öneride bulunabilir ama bizler neleri unutmamanız konusunda uyaracağız.

  • Beyaz elbise giymeyin. Düğünde takacağınız takıları unutun fakat bunu unutmayın. Çünkü düğünde beyaz olmak yalnızca gelinin hakkıdır. Beyaz giyinerek bu hakkı gasp etmeyin.
  • Süper mini kıyafetler seçmeyin. Kimin düğünü olursa olsun süper mini kıyafetler sizi hiç hoş göstermeyecektir. Zaten bulunacağınız ortama da hiç uygun değil
  • Tek dekolte seçin. Birden fazla dekolteyi aynı kıyafette taşımak pek hoş görüntüler ortaya çıkarmıyor. Sırt dekoltesi, göğüs dekoltesi, bacak dekoltesi tek başına harika oluyor ama bir araya gelince aynı görüntü zevkini yansıtmıyor.
  • Yeni alınmış yüksek topuklu ayakkabılara dikkat. Ayakkabılar, kadınlar için hem aşk hem cellattır bir nevi. Her ne kadar müthiş bir görüntüye sahip olsalar da kadınların canını en çok yakan da onlar. Düğünde ayağınızdaki yaralar yüzünden sendelemek istemiyorsanız düğünden önce mutlaka ayakkabınızı deneyin.
  • Kot pantolonlara yanaşmayın. Çok yakın birinin düğünü olsa bile kot pantolon giymek saygısızlık olarak algılanmaya gayet açık bir seçim.
  • Kilonuzdan ağır takılar taşımayın. Kıyafetlerde olduğu gibi takı seçerken de abartıya kaçmıyoruz. Küpe, kolye, halhal, bileklik hepsini takmalıyım gibi düşüncelere girmeyin

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here