Kısa Abiye Modelleri

Kısa Abiye Modelleri

Birbirinden farklı binlerce abiye çeşidi arasından size uygun olanı bulup kendinize yakıştırmanız önemlidir. Özel günlerin vazgeçilmesi olan abiye kıyafetlerde önemli olan doğru vücuda doğru seçimi yapmaktır. Kimi vücut tipleri için uzun abiye modelleri uygunken kimileri için kısa abiyeler çok daha uygun görünmektedir.

Dantel Detaylı Kısa Abiye

Dantel detayı, 2018 yılında da varlığını korumaya devam etmektedir. Şık görünmenin püf noktası olan bu zarif detayı kısa abiyelerinizde tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey dantelin doğru noktada bulunmasına dikkat etmektedir.

Kısa abiyelerin tamamında dantel olması, kıyafetin karmaşık görünmesine neden olabilir. Özellikle beyaz ve siyah gibi deseni gizleyen tonlar, bu model için son derece sakıncalıdır. Olması gereken ise dantelin yalnızca belli noktalarda bulunmasıdır. Etek altı, göğüs dekoltesi veyahut omuzlarda bulunan dantel detayları çok daha zarif görünecektir.

Tül Detaylı Kısa Abiye

2018 yılının kısa abiyelerinde en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi de tül detayıdır. Özellikle bel kısmından aşağı bileğe kadar tül inişi oldukça zarif bir görüntü katmaktadır. Kıyafetinizin ve kullanılan tülün kaliteli olması gerektiğini unutmamalısınız. Aksi halde basit bir tül potluk yapacak, ucuz gösterecektir.

Tül figürünün yalnızca arka veyahut yan kısımda bulunması elbiseyi daha farklı kılabilir. Sağ ya da sol omuzdan ayak bileğine kadar inen tül de tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)