Emzirme Sütyeni Modelleri

Emzirme Sütyeni Modelleri

Bu dünyada ki en kutsal şeydir anne olmak. Anne olmak hem çok mükemmel bir şey hem de bir o kadar da zor. Annelerin yükünü bir miktar hafifletmek, onlara biraz yardımcı olmak için üretilmiş emzirme sütyenleri.

Bebek sahibi olan bayanların her zaman sıkıntısıdır. Bebeklerini emzirirken normal sütyen kullanmak hem çok rahatsız hem de çok konforsuzdur. Bunun farkına varan üretici firmalar annelerin işini kolaylaştırmak, onlara bu zorlu dönemde küçük de olsa bir yardımda bulunmak için bu sütyenleri üretmeye karar verdiler ve o gün bugündür bu sütyenlere olan ilgi katlanarak artmaktadır. Her annenin dolabında yerini almaya başlayan bu sütyenler hem çok rahat hem de konforlu. Bu sütyenler şekil itibariyle cırt cırtlı ve daha bir çok şekilde olabiliyor. Anneler bebeklerini emzirmek istediklerinde sütyenlerini tamamen çıkarmaktansa sadece cırtcırtı açarak kolayca emzirme işlemini gerçekleştirebilirler.

Eminim hepinizin aklında şu soru vardır: “Evet bu kadar güzel bir ürün ama fiyatı ne kadar?’’ Evet çok güzel bir ürün fakat fiyat yelpazesi çok geniş bir ürün. Kısaca her bütçeye göre bir emzirme sütyeni bulunmaktadır. Fakat sütyen seçerken çok dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Sütyen de kumaş çok önemlidir. Çünkü bazı kumaşlar kanserojen maddeler içerir ve meme kanserine sebep olabilir. Yada göğüse yaptığı baskıdan dolayı kitle oluşumuna sebep olabilir. Bunları yaşamak istemiyorsak sütyen seçimimize çok dikkat etmeliyiz. Bebekli bayanlar göğüsüne bu tarz hastalıklar olması bebeğe de zarar verebilir. Yani bebekli annelerin normal bayanlara göre daha fazla dikkatli olması gerekmektedir.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)