En İyi Oje Markaları

En İyi Oje Markaları

Kadınların kozmetik deyince üzerinde önemle durdukları ilgilendikleri konuların başında şüphesiz ojeler gelir. Oje kullanan bayanların dikkat etmesi gereken bir nokta da ojenin kaliteli olması sağlık açısından iyi olmasıdır. Yani ojenin herhangi bir katkı maddesi içermemesi konusunda hassas olması gerekir. Bazı ojeler formaldehit içerikli olup soluyunca solunum yollarına zarar vermektedir. Bunun önüne geçmek için adını daha önce duymadığımız bilmediğimiz oje markalarını kullanmamalıyız. Aşığı yazımda size birkaç oje markasından bahsedeceğim.

Pastel

Pastel markası hem çok ekonomik kolayca bulabileceğiniz online bile ulaşma imkanı olan ve katkı maddesi içermeyen gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür.

Sally Hansen

Sally hansen dünya genelinde tanınmış bir marka olup geniş bir renk skalasına sahip ayrıca katkı maddesi de içermez.

China Glaze

Bu marka çok kaliteli olup bilindik bir markadır. Renk skalası da oldukça geniş olup yabancı madde içermez.

Zoya

Zoya markası renk renk ojeleri ile dikkat çeker. Kimyasal madde içermez. zoya markası özellikle hamile kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

O.P.I

Bu oje markası en tanınmış bir marka olup zararlı her hangi bir madde içermez. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün renk skalası ile dikkat çeker.

Essie

Bu marka hem güvenilir hem de sağlık açısından bir tehtid içermiyor. Ayrıca tırnak bakımı ve kozmetikte adından çok söz ettiriyor. Renk renk olan bu ojeleri güvenle kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)