Kabarık Nişan Elbise Modelleri

Kabarık Nişan Elbise Modelleri

Düğünden önceki en önemli an olan nişan sırasında giyeceğiniz kıyafet, en mutlu günlerinizden biri olan bu günde herkesin aklında kalmanızı sağlamalıdır. Bunun için doğru nişan elbisesini seçmek, en az nişan seremonisinin kendisi kadar büyük önem taşımaktadır.

Son yıllarda en az düğün kadar önemsenen nişan törenleri, birbirinden şık misafirlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu kadar şık bayanların bir arada bulunduğu böyle bir ortamda en çok dikkat çekmesi gereken kişi hiç şüphesiz ki gelin adayıdır. Özellikle kabarık ve hareketli nişan elbiseleri, bu en mutlu anınızda sizi akıllardan çıkmayan bir gelin adayı hâline getirecektir.

Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle rengârenk ve ilgi çekici kabarık nişan elbiseleri, bu unutulmaz anlarınızda sizi kusursuz gösterecektir. Özellikle boncuk ve dantel detaylarıyla güçlendirilen nişan elbiseleri son yıllarda göz doldurmaktadır.

Elbisenin kabarık bölgesine eklenen küçük desenler, parlak boncuklar ya da pullarla daha hareketli bir görünüm elde etmek mümkündür. Kabarık elbiselerde üst kısmın bele doğru bir şekilde oturması da oldukça önemlidir. Belinize oturmayan üst bölge, elbisenin kabarık kısmının aşağı doğru kaymasına neden olacak ve ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkacaktır. Benzer şekilde üst bölge çok dar ve sıkı olduğunda da kabarık kısım yeterince hareketli ve canlı görünmeyecektir. Tüm bunlardan dolayı kabarık nişan elbisesi seçmeden önce vücut tipinizi iyi tanımanız ve öncesinde muhakkak prova yapmanız gerekir.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)