Küçük Mutfaklar için Dekorasyon Tüyoları

0
1.862
Okuma

Evinizin mutfağı çok küçük ve nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız size bir kaç tüyo vereceğiz. Küçük mutfaklar için dekorasyon doğru renk seçimi, kullanışlı saklama yöntemleri ve doğru bir planlama ile daha geniş ve ferah bir kullanım alanı haline gelebilir. Mutfak ne kadar küçük olursa olsun doğru tercihler ile kullanımı çok daha kolay, çok daha ferah mutfaklar dekore etmek tamamen sizin elinizde olan bir durum.

Küçük mutfaklar için dekorasyon renk ile başlamalıdır. Özellikle açık renkler kullanmanız mutfağınızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacağından yeşil, açık kırmızı ve mavinin açık tonlarını kullanmanızda fayda vardır. Ayrıca yine mutfak dolapları da açık renkli ürünlerden seçilebilir. Dağınıklık da mutfağı olduğundan daha da dar ve rahatsız edici göstereceğinden mutfakta az ve kullanışlı eşyalar bulundurunuz. Özellikle mutfak robotu, bleander gibi küçük ev aletlerini tezgah üstünde bulundurmak yerine kullanımdan hemen sonra dolabınıza kaldırınız.

Beyaz eşya seçiminde ise küçük tek kapılı bir buzdolabı ile küçük mutfaklar için dekorasyon işini halledebilir ve ferah bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here