Tozlu Giyim Abiye Modelleri

0
692
Okuma

Toptan fiyat politikası ile modanın asla gerisinde kalmadan, kendini yenileyen Tozlu Giyim, müşterilerine 100’den fazla abiye elbise seçeneği sunuyor. Kısa ve uzun boylarda pek çok abiye tasarımını Tozlu Giyim‘de görmek mümkün. Uzun elbise modellerinde ise dar, bol, desenli, düz, taşlı, dantelli gibi birçok farklı türde abiye elbise mevcut.

Tozlu Giyim Bel Detaylı Uzun Abiye Modelleri

Uzun etek boyu ile oldukça asil görünen bel detaylı abiye elbise modelinde mor ve mürdüm olmak üzere iki farklı alternatifiniz var. Elbisenin etek boyu gibi kolları da uzun olarak tasarlanmış. Yaka kısmı da kapalı olan abiye elbisenin en dikkat çekici noktası elbette bel kısmı. Bel kısmından sonra kabaran eteğin başlangıcında bel oyuntusuna taşlarla yapılmış dalgalar konumlandırılmıştır.

Uzun etek ve kol boyu ile hem serin bahar ve soğuk kış ayları için uygun hem de tesettür giyim tarzını tercih edenler için uygun olan püsküllü elbise modelinde püsküller omuz hizasının hemen altına konumlandırılmış. V şeklinde gelen ışıltılı parçanın hemen altında göğüs altına kadar uzanan ince püsküller dikkat çekiyor. Püsküllü abiyelerin siyah, mor ve saks mavisi renklerini görebilirsiniz.

Kaynak : http://www.favorikadin.net/tozlu-giyim-uzun-abiye-modelleri-2017/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here