Yeni Sezon Trend Salon Perdesi Modelleri

Yeni Sezon Trend Salon Perdesi Modelleri

Bayanlar arasında her anlamda bir çekişme, her anlamda karşındakine bir üstünlük kurma çabası mevcuttur. Bu gerek giyside olur, gerek saç modelinde olur, gerek sosyo-ekonomik anlamda olur ama ne olursa olsun bir üstünlük kurma çabası vardır. Bayanlar özellikle yeni evli kişiler evinin her anlamda kusursuz olmasını isterler. Bu istek özellikle evin eşyalarında olur. Hatta bir kere alacağız o halde en en iyisi olsun derler. Aynı zamanda eşyalar arasında uyum da olsun isterler. Oturma odasındaki koltuklardan masaya, halıdan perdeye her şey ahenk içinde olsun diye çaba gösterirler.

Bir evin en önemli unsurlarında biri de evi gelin gibi süsleyen perdeleridir. Perde seçiminde kişisel zevkler ön plandadır. Ama bunun yanı sıra diğer eşyalarla olan uyumu da göz ardı edilmemelidir.

2022 Trend Perde Modelleri

Seçilen perdeler koltuklarla bire bir aynı kumaştan dikilerek uyum yakalanabilir. Bu evinizin şık görünmesinin yanı sıra daha geniş görünmesini de sağlar. Ya da tam tersi mobilyalarla zıt renkler de tercih edilebilir. Bu da evinizin daha çarpıcı daha dikkat çekici bir hal almasına neden olur.

Yeniliğe açık kişiler daha zıt renkler tercih edebilir. Uyumu sevenler ise birbiriyle uygun tonlar kullanmalıdır. Örneğin soft renklerle yine soft ama düz renkte desenli olmayan perdeler kullanılmalıdır. Bu aradaki renk geçişlerinin daha dengeli dağılmasını sağlar. Ya da zıt renkler kullanmak isteyenler de ara renklerdeki zıt renkleri tercih etmelidirler.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Alperen 7 ay

    Sizce trend perde modelleri arasında daha çok açık renkler mi tercih ediliyor? Özellikle yaz aylarında doğal ışığı iç mekanlarda daha fazla kullanmak istiyoruz.