2022 Trendi Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri

2022 Trendi Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Gösterişli, harika bir düğün herkesin hayalidir. O düğünde prensesler gibi görünmek de her genç kızın hayalidir. Özellikle gelinlik düğünün en önemli parçasıdır. Kimi bayanlar için sade gelinlikler daha şıkken kimi bayanlar da kabarık, süslü, büyük gelinlikleri tercih ederler. En çok tercih edilen ise uzun kuyruklu gelinliklerdir.

Uzun kuyruklu Gelinlik ile hareket etmek oldukça zordur. Özellikle dar ve kalabalık mekânlarda daha da zor olmaktadır. Buna bir de büyük, kabarık ve uzun kuyruklu gelinlikler eklenince her şey daha zor olmaktadır. Uzun kuyruklu gelinlikle daha rahat edebilmek için de kuyruğun altına uygun yerlere kopçalar yapmak ve dans ederken ya da gerektiğinde şıklığını koruyacağı şekilde kuyruğu toparlayabilmek mümkündür dolayısıyla biraz daha hareket özgürlüğü sağlanacaktır.

2021 Trendi Uzun Kuyruklu Gelinlik Çeşitleri

Uzun kuyruklu gelinlikler daha çok uzun boylu bayanlara tavsiye edilmektedir. En çok tercih edilen kuyruklu gelinlik modelleri ise denizkızı ve balo tipi modellerdir. Kabarık etekli gelinliklerde genelde tül uzun kuyruk kullanılmaktadır. Bunun üzerine duvak da uzun tutulabiliyor modele göre. Ya da tam tersi uzun kuyruk kısa duvak ile kontrast bir görüntü oluşturulan gelinlik modelleri de mevcuttur. Denizkızı modeli gelinliklerde de uzun kuyruk kullanılabilmektedir.

Denizkızı gelinlik modelleri genelde saten kumaş ile tasarlanmaktadır. Bu nedenle kuyruk da saten olarak tasarlanmaktadır. Bazen de denizkızı gelinlik üzerinden ince bir tül detayı olan modeller göze çarpar. Bunlarda da uzun kuyruk detayı bu tül ile yapılabilmektedir.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)