2022 Trend Yazlık Tesettür Gömlek Modelleri

2
84
Okuma

Tesettür giyim tarzında gömlekler kullanılarak harika kombinler ortaya çıkartılabilir. Tesettür giyim markası Armine’de gömleklerin büyük çoğunluğu biraz uzun tasarlanmıştır. Bel oyuntusu olmayan ve hafif uzun olan gömlek modellerini Armine’den tercih edebilirsiniz. Armine gömleklerinde renk çeşitliliği kadar model çeşitliliği de fazladır. Sade, desenli, hareketli pek çok gömlek modelini Armine’de bulabilirsiniz.

  • Armine Sade Gömlek Modelleri

Armine’de süslemesiz, düz kesimli gömlekler bulabilirsiniz. Sade giyinmeyi sevenler, gömleği başka aksesuarlarla hareketlendirmek düşüncesinde olanlar Armine’nin sade gömlek modellerinden yana tercihte bulunabilirler. Sade gömleklerin krem, pembe, açık mavi gibi renk alternatifleri bulunmaktadır.

  • Armine Desenli Gömlek Modelleri

Armine Tesettür Yazlık Gömlek Çeşitleri

Armine bu sezon, gömleklerinde kullanmak için sadece çizgi desenlerini tercih etmiş. Dikey çizgiler şeklinde desenlenen gömleklerde beyaz, siyah ve lacivert tonları tercih edilmiş. Desenli gömleklerde tunik tarzı kesimdeki modeller de mevcuttur.

  • Armine Asimetrik Gömlek Modelleri


Bu sezonda Armine’nin gömlek koleksiyonunda en geniş yere sahip modeller asimetrik kesimlidir. Asimetrik gömleklerde yanları uzun ön ve arkası kısa modeller, yanları yırtmaçlı arkası uzun önü kısa modeller görebilirsiniz. Asimetrik gömlek modellerinde pembe, beyaz, mavi gibi renk alternatifleri bulunmaktadır.

  • Armine Süslü Gömlek Modelleri

Fırfırlar, yaka detayları, düğmeler ve pullarla hareketlendirilen kendiliğinden süslü gömlek modellerini tercih ederek başka aksesuar seçimi yapmaktan kurtulabilirsiniz. Armine’nin süslü gömleklerinde siyah, pembe, beyaz, asit yeşili gibi renk seçenekleri bulunuyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here