2022 Yılı Maskülen Giyim Trendleri

2022 Yılı Maskülen Giyim Trendleri

2022 yılı modasında yaz ve kış kreasyonlarında yer alan maskülen esintiler moda tutkunluklarının beğenisini kazanıyor. Dik yakalı gömlekler, siyah beyaz yoğunluklu kombinler ve keskin çizgiler ile ön plana çıkan maskülen tarz ayakkabı ve aksesuarlar ile tamamlanıyor.

Boyfriend Kotlar Ve Kısa Tişörtler

Doksanlarda moda olan boyfriend kotlar 2022 yılında yeniden moda oldu. Yaz modasında yerini alan bu parçalar kısa düz renk tişörtler ile kombinleniyor. Büyük çantalar ve fötr şapkalar ile renklendirilen bu kombinler maskülen tarzın en güzel örneklerini oluşturuyor. Ayrıca 2022 yılında iyice moda haline gelen maskülen ayakkabılar da boyfriend kotlar ile uyum sağlıyor.

Maskülen Giyim Modası

Dik Yakalı Gömlekler Ve Geometrik Desenler

2022 yılında geometrik desenler de oldukça moda. Büyük metal takılar ile kullanılan geometrik desenli bluzları yırtık kotlar kısa kumaş pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca siyah düz pantolon üzerine dik yakalı beyaz bir gömlek giyerek yine gösterişli takılar hatta bir renkli bir kravat ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Serin havalarda kombinizi maskülen bir trençkot ile bütünleştirmek ise 2022 maskülen giyim modasının en gösterişli örneklerinden birini yaratabilirsiniz.

2022 Kadın Moda Giyim

Koyu Renkler Ve Bol Parçalar

Koyu renkler kullanmak maskülen tarzın en önemli adımlarındandır. Yeşil, siyah, lacivert, kahverengi gibi ağır renkleri kombinlerinizde sık sık kullanarak maskülen bir hava yaratabilirsiniz. Bol parçalar da maskülen tarzı belirginleştirmek için kullanılabilir. Ekose desenler, kalın topuklu ayakkabılar da tarzınızı tamamlayacak anahtar parçalardan.

Kot Pantolon Blazer Ceket Kardeşliği

Klasik dar paça kot pantolonunuzun üzerinde beyaz bir tişört ve üzerine de vatkalı bir ceket seçin. Spor ayakkabılar ile kombininizi tamamlayın ve karışık takılar kullanın. Bu şekilde yaratacağınız maskülen tarz ile bütün gözler sizin üzerinizde olacak.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)