Yılın Trend Eşarp Modelleri

Yılın Trend Eşarp Modelleri

Biz tesettürlü hanımlar için şal ve eşarp modelleri önceden çok kısıtlıydı. Şimdilerde artan taleple beraber modellerde de şık ve özgün tasarımlar karşımıza çıkmakta.

Birçok desen modeliyle karşı karşıya olduğumuz bu zamanda seçenek şansımızda oldukça artıyor. Dijital desenler, çini desenler, modern çizgiler derken ilk göz ağrılarımız çiçekli ve desenli eşarp modellerini unutmaya başlamıştık. Modasının geçtiğini düşünmeye başladığımız anlarda canlı renklerle ve farklı tasarımlarla karşımıza geldiler. Hemen hemen her markanın çiçek desenli ipek ve tivil tarzda eşarpları mevcut.

Önceden genç tesettürlü hanımlar çiçek desenlerdeki eşarpları çok fazla tercih etmezlerdi. Çıkan yeni modeller modern giyim tarzına fazlasıyla uyum sağlayarak genç tesettürlü hanımlarında gözdesi oldu. Özellikle son zamanlarda sıkça karşılaştığımız püskül model diye adlandırdığımız küçük çiçek desenli eşarplar her kıyafetimizle uyum sağlıyor.

Renkli Eşarp Modelleri

Farklı renklerin harmanıyla oluşan çiçek desenli eşarp modelleri kıyafetlerimizle şık kombinler yapmamıza yardımcı oluyor. Tek bir eşarpla çok fazla kombin yapabiliriz. Eşarp seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli etken ten renginizi iyi bilmek ve ten renginize en uygun eşarp renklerini kullanmalısınız.

Beyaz ten renkli hanımlar, pembe, bordo, mavi, gibi birçok renk seçeneğini kullanırken; esmer hanımların krem rengi ve tonlarındaki renk seçimleri oldukça şık bir görüntü sağlayacaktır. Yeni çıkan bir diğer çiçekli desen eşarp modeli eşarbın kuyruk kısmındaki büyük çiçek detayları, şık hanımların tercihleri arasında.

Düz bir tunikle kombinlediğiniz eşarbı ufak bir kolye detayıyla destekleyerek kombininize renk katabilirsiniz. Şal kullanmaktan hoşlanmayan ve eşarbın asil duruşundan vazgeçemeyen hanımların eşarp koleksiyonlarında mutlaka çiçekli bir eşarp bulundurmalı.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)