Bayan Asimetrik Kesim Saç Modelleri

0
2.521
Okuma

Günümüzde her şey artık tek düze gelişiyor. Her daim değişim peşinde olan bayanlarsa artık farklı arayışlar girmiş ve değişime saçıyla başlayarak bir adım atıyor. Özellikler ünlüler dünyasında göze çarpan saç kesim modelleri asimetrik saç kesim modellerini moda haline getirdi. Artık sıradan gelen saçlar için asimetrik kesimler ona havalı bir görüntü kazandıracak ve girilen ortamda dikkatlerin saçlarınıza yönelmesi sağlanacaktır.

Enseden kısa boyun çevresine doğru uzayan saçlar çok tarz bir görüntü oluşturacak ve saçlarınız bir türlü şekle girmiyorsa eğer bu tarz bir kesim kişiyi epey havalı bir hale büründürecektir. Saçların asimetrik modeli tek bir tip değildir çok daha başka kesimlerde türetilebilir özellikle kısa saçı beğenen bayanlar için bu tarz asimetrik kesimler biçilmiş kaftandır. Asimetrik kısa saçlar; sağ ya da sol taraftan kısalarak çok hoş şık bir görüntü oluşturulacak düz fönle belirgin bir model haline gelecektir.
Asimetrik saç kesimi standart bir kesimden oluşmaz. Saçın arka tarafında bazı katlar attırılabilir.

Bu tarz bir saç kesimine müsait saçlar ince telli saçlardır ve jöle ya da saç kremiyle katlar hacim kazanır, şık bir görüntü ortaya çıkarılır. Makas eller filmindeki gibi değişik modeller; saç tipi ve saçın gürlüğüne göre değiştirilebilir. Kendinize uygun modeli bulana kadar birkaç kesim yaptırılabilir bu şekilde hem değişik modeller denenmiş hem de kişiye en uygun saç modeli bulunması sağlanmış olur. Saçlar için seçilen asimetrik saç kesimi ten rengine uygun bir saç boyasıyla renklendirebilir bu şekilde stilde güzel değişimler sağlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here