Bronz Ten İle Uyum Sağlayan Kıyafetler

0
182
Okuma

Kusursuz bir görünüme sahip olabilmek için nasıl giyinmeniz gerektiğini, hangi renkleri seçmenizin daha mantıklı olacağını hepiniz merak ediyorsunuz. Fakat birçoğumuz bu önerileri hayatımızın hiçbir gününde dikkate alamıyoruz, elbise dolabını açtığımızda ilk gözümüze çarpanı veya hangi kıyafetin daha çok yakışacağını düşünüyorsak alıp giyiyoruz. Fakat kendi düşüncelerimiz aslında pek mantıklı olmuyor. Çünkü  kıyafet seçerken çoğunlukla sevdiğimiz renkte ki kıyafetleri ön plana çıkarırken diğer renkleri değil denemek elimize bile almıyoruz. Ama şunu bilmelisiniz ki en çok seveceğiniz renk sizi en çekici gösteren, size en çok yakışan renktir.

Bronz Tenlilere Göre Kıyafet Renkleri

Eğer saçınız ten renginiz ile aynı oranda koyu ise krem, pudra pembesi, bej, fildişi, bebe mavisi, açık yeşil ve mavi tonları, açık kırmızı tonları gibi pastel ve yumuşak tonlar sizler için en mükemmel seçimler olacaktır. Çünkü seçeceğiniz bu renkler ten renginizi örtecek kadar koyu değildir.

Ten Renginiz Bronz Fakat Saçlarınız Açık Tonlardaysa

Eğer saçınızın renkleri çok açık ve teniniz yeteri kadar bronz ise tercih etmeniz gereken renkler kesinlikle kırmızı, lacivert, beyaz, krem, turuncu, koyu yeşil ve mavi tonları, toprak tonları, hardal ve koyu kırmızı tonlardır. Çünkü bu şekilde saçlarınızın güzelliğinin yanı sıra ten renginizle kıyafetlerinizin uyumu dikkat çekecektir. Beyonce gibi kadın modasına yön veren isimler de bronz ten ve açık saç rengine sahip oldukları süreçlerde bu renklere daha çok yönelmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here