Ev Dekoru Yapmak İçin Malzeme Seçimi

0
2.747
Okuma

Ev dekorasyonu için aksesuar vazgeçilmezdir. Evinizin iç mekanında tercih ettiğiniz renk, mobilyanızın tarzı gibi unsurlar aksesuar seçimi için oldukça önemlidir. Örneğin; renkli mobilyalar ile döşenmiş bir ev dekorasyonu için osmanlı figürlerini yansıtan aksesuarlar seçemezsiniz.

Daha çok renkli tablolar, rengarenk bir saat, açık pastel renkli bir kaç vazo, ile bu evin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Ev dekorasyonu aksesuar tarzınıza göre yapılmalıdır. Hatta bir evin dekorasyonunu aksesuarlarınızı seçtikten sonra yapmanızda fayda vardır. Yine osmanlı figürlerinden yola çıkacak olursak, çini seven birisi için ya da osmanlı figürlerini beğenen birisi için klasik mobilya takımları ile ev dekorasyonu yapması daha doğru olacaktır. Renkli, çiçekli modern bir oturma grubu tercihinden sonra duvara asılacak çini motifleri ya da Osmanlı figürlerini taşıyan klasik levhalar çok absürt duracak evinizin tüm havasını söndürecektir.

Tavsiyemiz evinizi dekore ederken mobilya türünüz ile uyumlu aksesuarlar seçmenizdir. Renk uyumu, konu, büyüklük küçüklük oranı gibi etkenler ev dekorasyonunda aksesuar seçimi için son derece önemli unsurlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here