Merdiven ile Banyo Rafı Dekorasyonu

1
2.167
Okuma

Bir çoğumuz banyolarımızda kullanabileceğimiz raflar bulamıyoruz. Genelde banyo rafları çok yer kaplayacak şekilde üretiliyor. Bunlar küçük banyolarda kullanışlı olmuyor. Ancak size kullanışlı ve aynı zamanda oldukça farklı bir dekorasyon önerisi “Merdiven ile Banyo Rafı Dekorasyonu” !

Merdiven ile Banyo Dekorasyonu yapmak için öncelikle eski bir merdiven bulmanız gerekiyor. Bunu bulmak çok zor değil. Herhangi bir ikinci el dükkanına ya da terasınıza bakmanız yeterli olacaktır. Bulduğunuz ahşap merdiveni güzelce temizledikten sonra cila ya da vernik ile parlatıyoruz, ardından da merdiveni su bazlı bir boya ile boyuyoruz. Tabiki bu bir tercih meselesidir.

İsterseniz boyamadan sadece vernikli olarak kullanabilirsiniz. Daha sonra merdiveni duvara monte edebilir ya da ayaklı bir merdiven ise banyonuzun bir köşesine koyarak isterseniz havlularınızı asabilir ya da raf şekline getirip, şampuan, sabun, duş jeli gibi ürünleri üzerine koyabilirsiniz.

 

1 YORUM

  1. Gerçekten çok iyi dekor önerileri paylaşımınız için sonsuz teşekkürler, özellikle merdiven tasarımları çok beğendim işyeri için çok ideal tasarımlar sözkonusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here