Yeni Sezon Tesettür Modası

0
1.816
Okuma

Tesettür giyim, içerisinde ayakkabıdan eteğe, elbiseden eşarba, feraceden şala kadar geniş bir yelpazeyi barındırır. Tüm bu ürünlerin doğru kombin ve detaylarla bir araya getirilmesi sonucu tesettür modasını yakalamak mümkündür.

Tesettür giyimin vazgeçilmez unsurlarından biri olan feraceyle tesettür modasını takip etmek kolaylaşmaktadır. Özellikle kapşonlu, ön kısmı boydan boya fermuarlı ya da metal detaylarla desteklenmiş feraceleri açık renkli ve desenli şallarla ya da başörtülerle destekleyerek yeni sezonun tesettür modasını takip edebilirsiniz. Bu tarz feraceleri spor ayakkabılarla kombinleyerek de yeni sezonun tesettür modasına uygun bir görünüm elde etmek mümkündür.

Yeni sezon tesettür modasında en çok göze çarpan ürünlerden biri de kaplardır. Pembeden fıstık yeşiline, maviden turuncuya canlı ve hareketli renklerde tasarlanmış birbirinden güzel kaplar, her sezon olduğu gibi bu sezon da modayı belirliyor.

Etek ve elbise tasarımları bu yılın tesettür modasında ön plana çıkıyor. İçi astarlı, tülle desteklenmiş açık renkli etekler; dantel ve boncuk detaylarıyla renklendirilmiş gömleklerle desteklenerek bu yılın tesettür modasına uygun hâle getirilebilir.

Farklı renk ve özellikteki kumaşlarla oluşturulmuş; iki parça gibi görünen tek parça elbiseler yeni sezonun tesettür modasında önemli yer tutuyor. Özellikle alt parçanın lacivert ya da siyahla, üst parçanın ise pudra, beyaz ya da açık mavi tonlarla oluşturulduğu elbise tasarımları bu sezonun tesettür modası içinde yer alıyor.
Tesettür modasının vazgeçilmez parçaları olan eşarp ve şallarda da bu sezon tek renk tasarımlar ön planda. Sarı, fıstık yeşili, pembe gibi canlı renklerle tasarlanmış eşarp ve şallar, doğru kıyafetlerle kombinlendiğinde yeni sezonun tesettür modası ortaya çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here