Kayra 2019 Etek Modelleri

Kayra 2019 Etek Modelleri

Tesettür giyim modasına yön veren markaların başında gelen Kayra giyim, birbirinden şık elbise, etek, kap, tunik, şal, pardesü gibi seçenekleriyle bu yıl da hanımların ilgisini çekmeye devam ediyor. Özgün tasarımlarla hanımların karşısına çıkan Kayra giyim, farklı kumaş ve model seçenekleriyle de birbirinden şık kıyafetleri hanımların beğenisine sunuyor.

Özellikle etek tasarımlarıyla ön plana çıkan Kayra giyim, farklı bluz, ceket ve gömleklerle kombinlenmeye elverişli olan etek modelleriyle oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Düz kesim kalem eteklerin yanı sıra hareketli modeller de sunan Kayra giyim, bu yılın etek modasında büyük söz sahibi olacak gibi görünüyor.
Siyah, koyu kahverengi, lacivert gibi renklerin ağırlıklı olduğu Kayra etek modelleri, farklı kesim şekilleri sayesinde oldukça genç ve hareketli bir görünüm yakalamayı da başarıyor. Özellikle kloş etekleriyle Kayra, bu yılın etek modasında öncü konumunda olduğunda gösteriyor.

Pili detaylı, bel bölgesinde yoğunlaşan desenleriyle oldukça farklı ve özgün bir görünüm sağlayan Kayra etek modelleri, farklı beden yelpazesiyle de her bayanın zevkine hitap etmeyi amaçlıyor. Bel detayları dışında etek ucu detaylarıyla da büyük şıklık yakalayan Kayra etek modellerinde özellikle bel ve etek ucunda kullanılan aynı renk kuşaklar, özgün kombinler oluşturmayı kolaylaştırıyor.

Fermuar ve cep detaylarının da sıkça rastlandığı Kayra etek modellerinde, düz renkli olarak tasarlanmış eteklerin üzerinde birbirinden şık detaylarla oluşturulmuş deri cep detayları ya da altın rengi şık fermuarlar görmek mümkün. Dantel detaylarının da sıkça kullanıldığı Kayra etek modelleriyle oluşturulan doğru kombinler, oldukça genç ve hareketli bir görünüm elde etmeyi sağlıyor.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)