Kış Aylarında Beyaz Jean Kombinleri ve Öneriler

0
1.783
Okuma

Kadınların çoğu kışın beyaz elbise giymeyi tercih etmez. Özellikle kış mevsimi geldiğinde daha koyu renklere yönelen kadınların, son zamanlarda “beyaz giyilmez” tabusunun yıkılmasıyla birlikte artık beyaz elbiseler ve beyaz jeanler giydiğini söyleyebiliriz.

Üstünüze benzer tonlarla giyeceğiniz bir triko ya da t-shirt ile birlikte beyaz jean giyebilirsiniz. Özellikle ayakkabı sıkıntısı çekmeyeceğiniz beyaz jeanler ile oldukça rahat edebilir ve hemen hemen her ayakkabıyı altına giyebilirsiniz.

Elbise giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey renktir. Elbise renkleri sizi bambaşka biri yapabilir. Eğer sizler de beyaz jeanler ile oluşturduğunuz kombinler sayesinde kısa veya kilolu görünmek istemiyorsanız, oluşturacağınız kombinin parçaları yine beyaz veya tonlarında olsun. Bu şekilde hem daha sade hem de daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Tek renk veya benzer tonlarda giymeniz sizi uzun da gösterecektir.

Şık görünmenin en temel kurallarından biri kıyafetin ayakkabı ile uyumudur. Beyaz jean giyerken üzerinize koyu renk bluz ya da t-shirt giyecekseniz, kemerinizin ve ayakkabılarınızın da bu renkte olmasına dikkat edin.

Son zamanların en çok tercih edilen renklerinden birisi de Camel rengidir. Özellikle moda otoriteleri tarafından ilerleyen yılların modasını oluşturacak renklerin başında gösterilen Camel rengini, beyaz jeanler ile kombine ettiğinizde ortaya muhteşem bir görüntü çıkabilir. Beyaz jeanler ile birlikte camel renginde bir çanta, kolye veya kemer gibi aksesuarlar oldukça şık duracaktır.

2014 – 2015 yılının modası olan koyu ve pastel renkteki kaban ve montlarla birlikte beyaz jeaninizi tamamlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında yağmurlu havalarda beyaz jean giymekten sakın çekinmeyin. Jeaninizin altına giyeceğiniz uygun bir çizme ile tüm sorunları aşarak muhteşem bir kombin hazırlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here