Kışlık Tesettür Elbise Trendleri

0
2.291
Okuma

Kış mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde tesettürlü bayanların “bugün ne giysem?” sorusuna en güzel cevap 2015 tesettür kışlık elbise modasına uygun elbiseler olacaktır. Bugün ki yazımızda bu konu üzerinde duracağız.

Tesettürlü bayanlar kış mevsiminde elbise tercihlerini 2015 tesettür kışlık elbise modası ile belirleyecekler.

Tesettürlü giyime uygun kışlık elbiseler moda tasarımcıları ve moda severler tarafından ilgi ile karşılandı. Bu yıl kışlık elbiselerde genellikle deri detaylar göze çarpıyor. Haki kumaştan dikilen tesettürlü kışlık elbiseler üzerinde kol ve yakalarda, göğüs bölümünde deri detaylar oldukça şık duruyor. Ayrıca renk olarak da koyu yeşil, siyah, kahverengi, mavinin tonlarının çokça kullanıldığı elbiseler göz kamaştırıyor.

Geleneksel motifli tesettürlü kışlık elbiseler de yine baş tacı olacak gibi görünüyor. Genellikle geometrik motiflerin süslediği elbiselerde, çizgisel, bitkisel işlemelerde son derece hoş görünüyor. Özellikle bu motiflerin işlendiği kırmızı rengin tonlarını taşıyan elbiseler son derece şık ve kullanışlı görünüyor. Tek parça kumaştan yapılmış elbiseler yanında gömlek, etek ve ceket ile kombin edilmiş tesettürlü kışlık elbiseler de 2015 tesettür kışlık elbise modası olarak moda severleri karşılayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here