Tesettür Sweat ve Gömlek Seçiminde Tavsiyeler

Tesettür Sweat ve Gömlek Seçiminde Tavsiyeler

Tesettür sweat ürünleri kumaş yapıları itibarıyla mevsimler geçişlerde ya da yazlık, kışlık olarak birçok dönemde kullanılmakta ve sektör içerisinde her yeni sezon için birçok farklı model ve kombin ile piyasaya sunulmakta. Tesettür giyim alanında faaliyet gösteren Elizamoda her yıl yaptığı ve yeni yayınlamış olduğu koleksiyon ürünleriyle birlikte tesettür sweat ürünlerini müşterileri ile buluşturmakta.

Tesettür gömlek tasarımları da sweat kategorisinde olduğu gibi çok fazla çeşitlilik içeren ürünler arasında yer almaktadır. Her mevsime uygun olarak üretilmiş olan gömlek tasarımlarına ulaşılması mümkün olduğu gibi farklı ortamlarda kullanıma uygun olduğu bilinen tasarımlar da mevcuttur.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan oduncu gömlek tasarımlarının hem etekler ile hem de pantolonlar ile kullanılması mümkün olmaktadır. Daha çok günlük kullanıma hitap eden bu ürünler, spor tarz giyimi sevenler için oldukça iyi bir alternatiftir.

Tesettür gömlek modellerinde kombin spor olarak oluşturulduğunda öncelikli olarak şal seçimlerine dikkat edilmesi gerekir. Şal renginin ve kumaşının kombin için uyumlu olarak seçilmesi oluşturulan kombinin tamamlayıcı olması açısından önemlidir.

Spor şal modelleri, günlük kullanım gömleklerde oldukça iyi bir tamamlayıcı olarak tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra düz renk şal modelleri, oduncu gömlek tasarımlarıyla da tamamlayıcı olarak kullanılabilmektedir. Bu nedenle gömleklerde tercih edilen desenler ile şal seçimi yapılması daha doğru bir kombin oluşturmayı sağlayacaktır.

Birlikte kullanacağınız ürünlerin seçimlerinden önce ilgili ürünlerin bulunduğunuz mevsim koşulunda sağlıklı şekilde kullanılıp kullanılmayacağına dikkat etmeniz sizlere fayda sağlayacaktır. Yaz aylarında canlı renklerde desenli ürünler moda içerisinde yer alabilmekte, sıcak havalarda nefes alabilir kumaşlardan ürünler tercih etmeniz rahat bir kullanım için önemli noktalar arasında yer alıyor, aynı şekilde kış ayları için vücut ısınızı muhafaza edecek ürünler tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Sweat ya da gömlek ürünleriyle birlikte kullanacağınız tüm tasarım önerileri ya da kombin detaylarına Elizamoda resmi internet sitesi üzerinde blog bölümünde ya da özel seçimler kategorilerine ulaşmanız mümkün. Aşağıda bu yıl yeni sezonda moda olan bazı ürünlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)