Yeni Trend Kadın İç Çamaşırı Modelleri

0
610
Okuma

İç çamaşırı deyip de geçmemeli… Zira iç çamaşırları da en az giyim moda trendleri kadar kadınların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan ve partnerleri ile aralarında doğru enerjiyi yakalayabilmeleri adına önemli bir şıklık unsurudur. Bu yüzden bu gün sizler için yeni trend iç çamaşırı dosyasını araladık.

Transparan Altlarla Partnerinizi Baştan Çıkarabilirsiniz

İç çamaşırı yeni trendleri konusunda moda tasarımcılarının sizlere sunduğu transparan alt iç çamaşırlarının büyüsünden yararlanabilirsiniz mesela. Oldukça şeffaf bir görüntü sergileyen bu parçalar yokmuşçasına bir efekt yaratırken aynı zamanda dokusu ile de son derece rahat ve taşıması hissiyat bakımından oldukça konforlu ayrıca da yumuşak. Öte yandan da çok seksi ve sıra dışı.

Pushup’lar

Push up iç çamaşırı modellerini gerek sütyenden gerekse seksapel külotlara kadar kullanabilirsiniz. Kendinden destekli (iç kısımlarında bulunan sünger ya da silikon destekler sayesinde) bu iç çamaşırları göğüsleri ve kalçalara havaya kaldırmakta bire bir. Diri ve fit bir vücut görünümü için birbirinden şık ve elbiselerin altından asla fark edilmeyecek olan 2018 push up iç çamaşırı modellerinden kullanabilirsiniz. Hatta son zamanlarda Brezilya poposunun da çok trend olduğunu düşünürsek, bıçak altına yatmadan ve kalça operasyonu geçirmeden bu destekli çamaşırlar kalçalarınızı harika bir görüntüye kavuşturacaktır.

Bodysuit

Bodysuit tarzında tasarlanan bu iç giyimleri üstün bir seksapelite sunarken aynı zamanda da farklı bir aura yaratıyor. Bu güne dek giydiğiniz çamaşır standartlarından kurtularak klişelerin dışına çıkmak isterseniz işte size harika bir fırsat.  Kısacası yükselen bu trendden yararlanın deriz.  Bu ara bayanlar arasında oldukça popüler olduğunu da söylemeliyiz.

Harness Vücut Kemeri

Fantazileri seven bir kimlikseniz ve partneriniz de size bu konuda eşlik edebilmeyi başarabiliyorsa yeniliklere açık çiftlere özel olan Harneslerden yararlanmanızı öneririz. Zincirlerinizi kırın ve bu özel çamaşır tasarımlarınızı yatak odanıza taşıyın deriz. İç çamaşırı algısına yepyeni bir nefes getirecek bu kemerleri askılı bluzlerle de kullanabilirsiniz.

Kadife

Kadife moda alanında yılın gözdelerinden ve şimdilerde ise iç çamaşır alanını da kapladı. Yumuşacık, iç gıcıklatan, parlak dokulardaki birbirinden romantik kadife iç çamaşırı modellerini mutlak incelemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here