Doğru Alışveriş İçin Altın Tüyolar

Doğru Alışveriş İçin Altın Tüyolar

Malum sezon geçişi dönemi olduğundan bir çoğumuzun alışveriş yapmaya ihtiyacı olacaktır. Ancak yine malum sezon geçişi olduğundan ürünler neredeyse iki katı fiyatına satılacağından Doğru alışveriş nasıl yapılır bilmek gerekiyor. Bizde doğru alışveriş nasıl yapılır ? sorusuna cevap verdikten sonra alışveriş yapmak için çıkmaya karar verdik.

Doğru alışveriş yapmanın altın kuralı ihtiyaç listesinin hazırlanması gerekir.

Özellikle sert geçişli mevsimlerde sonbahardan kışa geçiş, ya da yazdan sonbahara geçişlerde kıyafetler elden geçirilmeli, gardırobunuzu tamamen boşaltarak bütün kıyafetlerinize şöyle bir göz atmalısınız. Tüm yıl gardırobunuzda bulunması gereken birkaç elbise ve Jean pantolon haricinde bütün kıyafetlerinizi tek tek incelemeli yeni trendlere uygun kombinler için bu kıyafetler için neler alabileceğinizi kestirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde sezon trendlerini iyi takip etmeli, dergilerden ya da televizyon kanallarındaki moda programlarından tüyolar almalısınız.

Kaliteli bir Jean pantolonunuz için pahalı bir gömlek yerine daha ucuz ama trend bir gömlek tercih edebilirsiniz. Çünkü kaliteli kot pantolonunuz ile kombin ettiğiniz ucuz gömleğiniz hiç dikkat çekmeyecektir. Bu yüzden elinizdeki ürünlerin neler ile kombin edileceğini iyi analiz etmelisiniz. İndirimli ürünleri gözden geçirmeli ve bu ürünleri elinizdekiler ile uyum içinde giyebileceğinizden emin olmalısınız. Doğru alışveriş nasıl yapılır ? sorusuna verilebilecek en doğru cevapları verdiğimizi düşünerek sizi doğru alışveriş ile şık görünmek için alışverişe yolcu ediyoruz.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)