SETRMS 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

0
1.145
Okuma

Hem ülkemizde, hem de dünya ülkelerinde tesettür giyimin öncü markaları arasında yer alan SETRMS her koleksiyonunda olduğu gibi 2016-2017 kış koleksiyonunda da birbirinden güzel kıyafetler ile kapalı bayanların gönlünde taht kurmaya hazırlanıyor. Hem kaliteli, hem iddialı, hem de muhafazakar kesime uygun kıyafetler üretmeyi vizyon edinen SETRMS markasının yeni sezon kışlık ürünleri hem genç, hem de yetişkin tesettürlü bayanların ilgi odağında olacak. SETRMS 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu içerisinde dikkat çekecek olan kıyafetler ise şu şekilde.

SETRMS 2016-2017 Kaşe Kaban Modelleri

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan kabanlar kaliteleri ve modern tasarımları ile SETRMS mağazalarında sizinle buluşuyor. Onlarca mağaza, yüzlerce satış noktası ile Türkiye’nin her yerinde olan SETRMS’de bu kış kaşe kaban modası dikkat çekecek. Hem kalın bir kumaş olan, hem de kalitesi ile kış mevsiminde sizi soğuklardan koruyacak kaşe kabanlar, farklı tasarımlar ve farklı renk tonları ile stil sahibi bir kadın olarak dikkat çekmenize yardımcı olacak.

SETRMS 2016-2017 Elbise Modelleri

Kışın rahatlığı ile tercih edilen kıyafetlerin başında elbiseler geliyor. Özellikle kaban ve montların altında rahat bir kullanım sunan kıyafetler SETRMS 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu içerisinde pek çok farklı tasarım ile sizler sunulacak. Koleksiyonun büyük çoğunluğunu alacak olan elbiselere tek tek göz atmak istiyoruz.

  • Desenli Elbise Modelleri: Desenli elbise modası yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da devam edecek. SETRMS 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu içerisinde yer alan şık ve etnik desenler ile hazırlanan elbiseler ile kış aylarında da oldukça güzel ve pozitif enerji sahibi olabileceksiniz.
  • Tek Renk Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanlar için her mevsim ilgi gören kıyafetlerden biri olan tek renk elbiseler koleksiyonun diğer parçası olacak. Kışın içinizi ısıtacak kaliteli ve tasarımlara sahip olacak olan bu elbiselere göz atmalısınız.

SETRMS 2016-2017 Ceket Modelleri

Çalışmakta olan tesettürlü bayanların kış mevsiminde en çok tercih ettikleri kıyafetlerden biri de ceketlerdir. Hem tunikler, hem elbiseler, hem de gömlekler ile kombin edilen ceketler hem kot kumaş ile, hem de daha kalın kumaşlar ile SETRMS mağazalarında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here