Zühre Pardesü Modelleri

Zühre Pardesü Modelleri

Kaliteli ve şık ürünleriyle Zühre, birbirinden farklı ve geniş ürün yelpazesiyle hanımlara reddedemeyecekleri ürünler sunuyor. Özellikle kaban ve pardesü modasının öncü markalarından Zühre, oldukça özgün seçenekler sunarak farklı ve özel hissetmenizi sağlıyor.

2015 kış modasının vazgeçilmez parçaları olan kalın pardesüler ve montlarda Zühre pardesü modelleri oldukça fazla göze çarpıyordu. Özellikle Zühre kaşmir pardesüler bu yılın kış pardesü modasını belirledi. Kış sezonunda pardesü modasını belirleyen Zühre, bu yılın yaz sezonuna da adını altın harflerle yazdırmaya hazır görünüyor.
Özellikle kapşonlu ve kemerli pardesü modelleriyle yaza hızlı bir giriş yapmayı planlayan Zühre, birbirinden şık baharlık ve yazlık pardesü modellerini şimdiden hanımların beğenisine sunmaya başladı. İnce deri kemer detaylarıyla genç bir hava katılan pardesüler şık yaka detaylarıyla da birleştirilerek bu yazın pardesü modasını belirleyecek hâle getirildi.

Zühre pardesü modellerinde oldukça sık rastlanan kot ve keten kumaş kullanımı bu sezon da ön planda. Tamamen kot ya da ketenle tasarlanmış pardesülerin yanı sıra sadece üst parça detaylarında kullanılan kot detaylarıyla zenginleştirilmiş pardesü modelleri de görmek mümkün.
Bu yaza damgasını vuracak krem ve ekru renklerin sıkça kullanıldığı Zühre pardesü modelleri, kahverengi yaka ve kemer detaylarıyla desteklenerek birbirinden farklı şık kombinlere de elverişli hâle geliyor. Ayrıca kullanılan düğme ve fermuar detaylarıyla Zühre pardesüler, oldukça genç ve enerjik bir görünüm elde etmeyi sağlıyor. Bunun yanı sıra kol ve cep detaylarıyla da adından sıkça söz ettiren Zühre pardesüler bu yazın tesettür modasında vazgeçilmez hâle geleceğe benziyor.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)